Ano, Elon Musk je jako Vladimír Putin

Napsal GVKB (») v pátek 11. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 103×

Je dokázáno to, že psychopatem se každý narodí je to genetická vada, na kterou nejsou léky, jak bezpečně poznáme, kdo je a kdo není psychopat? Psychopat lež považuje za pravdu a jakákoli snaha o to, aby nelhal je marná. Mnohý psychopat umí i oklamat detektor lži, kdo lže ten i krade, a tak vztah s psychopatem nevydrží dlouho.

Elon Musk je jako Vladimír Putin, rozdíl je jenom v tom že je populární podnikatel v USA, kdežto Vladimír Putin je prezident Ruska. Pokud se podíváme do minulosti tak zde nalezneme velmi mnoho mocných psychopatů, se kterými měla společnost veliké problémy. Moderní medicína přestala používat pojmy jako sociopat a psychopat, prý to psychicky vadné pacienty uráželo, lidově je takový jedinec nazýván blbcem a nejhorší je srážka s blbcem.

Blbci dělají blbosti to je logické naštěstí už brzo zde každý dostane do hlavy napojení na centrální mozek lidstva a tím dojde k odpojení blbých mozků od reality a místo skutečné reality zde bude jenom virtuální realita, ve virtuální realitě bude moci blbý mozek dělat blbosti a nenapáchá tím žádné škody, protože to bude jako když ve snu děláte blbosti a tyto blbosti nijak neovlivní realitu. Je to o tom že už nebudou pro vyvolené červené pilulky a budou jenom modré pilulky pro otroky, a tak nepoznáte realitu v Matrixu.


Komentování tohoto článku je vypnuto.