Amatér vás dlouho léčí a profesionál vás rychle vyléčí

Napsal GVKB (») v neděli 27. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 102×

Lidský svět to je nemocnice, zde vás může léčit amatér nebo profesionál, mnoho amatérů si hraje na profesionály, profesionalita je o praxi, dlouhou praxi nejde nahradit titulem. Všichni spěchají za štěstím a najednou se tělesně a psychicky zhroutí, protože v krysích závodech prohráli, pokud je špatná genetika a špatná výchova, tak nemáte šanci v krysím závodě vyhrát!

Většina těch, co běží krysí závod si nalhává, že neběží krysí závod, lidem byl pomocí propagandy a cenzury zavirován mozek. Když z jednoho krysího závodu zbaběle utečete tak se zúčastníte brzo jiného krysího závodu!

Hodně vydělávej a hodně utrácej o tom jsou krysí závody, kterých se zúčastní většina lidí na světě. Někteří běží krysí závody i ve svých snech, a tak se dobře nevyspí. Problém není v tom, že běžíme krysí závody, problém je v tom že nemáme situaci pod kontrolou, a tak se dostáváme do problémů na které není řešení. 

Bylo zde mnoho experimentů, jak mít v krysích závodech vše pod kontrolou a všechny experimenty evolučně selhali, problémem je v tom že naše mozky nejsou propojené tak aby vznikl decentralizovaný mozek lidstva, funguje jenom to, co se dělá ve velkém, proto děláme mnohé v továrnách a je třeba i naše myšlení dělat ve velkém, aby zde už zvítězila pravda a láska na věčné časy. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.