Abys mohl poznat druhé musíš nejprve poznat sebe

Napsal GVKB (») v neděli 18. 9. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 87×

Rozhodně nejsi tím, co děláš, práce je jenom způsob, jak získat zdroje pro svojí existenci. Jsi pokrytecký soudce, který rozhoduje o tom, co je správné a co je chybné, neustále ti do mozku přicházejí informace a ty musíš tyto informace zpracovat a rozhodnout o tom co se s informacemi bude dělat, špatné informace eliminuješ a hodnotné informace si dobře zapamatuješ.

Lidi dělají chyby, a proto zde musí být nad lidmi profesionální dohled který zajistí, aby lidi nedělali chyby, často dochází k tomu, že kontrola nad lidmi selže a následkem jsou krize a války, funguje jenom to, co je pod kontrolou, dobrotu si musí každý zasloužit.

Kolik je na světě lidí, tolik je na světě pokryteckých soudců, co chtějí soudit druhé a následkem je to, že se náš svět proměnil v psychické peklo! Nepočítej s tím, že se někdo bude snažit o to tě pochopit, lidi nechápou ani sami sebe a jak by mohli pochopit tebe, když jsi jim cizí.

Podívejme se na Staroměstskou exekuci, kdy vítěz války popravil 21. června 1621 mnoho těch, co válku prohráli. Nebo se podívejme na psychopaty, co vraždí cizí lidi, protože nenávidí cizí lidi, příčinou je zase to že jsme ve svojí podstatě pokryteckými soudci. Pokud by platilo oko za oko, tak by byl každý slepý!


Komentování tohoto článku je vypnuto.