Svět bez ubožáků

Napsal GVKB (») 28. 2. 2015 v kategorii S, přečteno: 372×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Od narození do smrti, musíme existovat v konzumním ubohém světě, kde je díky ubožákům vše ubohé fyzicky a psychicky. Jaký je zde průměrný ubožák, takový i jeho svět, ve kterém on uboze existuje, obrazně je každý z nás strojem, který zde vytváří hodnoty, čím méně stroj vytváří hodnot, tím méně je i hodnotný, a stroj co nevytváří žádné reálné hodnoty, je ubohý, a tím i pro konzumní systém je zcela zbytečný.

Místo ubohé kontroly, od ubohé autority, nebo od ubohého nadřízeného, zde musí být digitální globální kontrola, všech ubožáků, od narození do smrti. Minulost jasně a přesně odhaluje ubohé chyby, které zde ubožáci globálně za mnoho tisíc let udělali, bylo jich nekonečné množství, a to ve všech specializacích, co zde ve světě genetických ubožáků existují.

Ubožáci dělají ubohé chyby, to je logické, a tak zde musí být nový svět bez ubožáků, jiná cesta do digitální budoucnosti pro nás zde není. Základem zde budou GVKB digitální čipy v hlavě nových digitálních lidí, čipy GVKB budou vše v reálném čase kontrolovat a budou se starat o to, aby každý zde byl dokonalý fyzicky a psychicky.

Podprůměrní jedinci, zde budou žít velmi krátce, protože budou ekologicky recyklování, a tak se ani nedožijí dospělosti, a možnosti se zde rozmnožovat geneticky. Obrazně bych to přirovnal ke sportu, ten kdo nebude v první lize, ten bude recyklován, podívejme se na sportovní výkony těch, co jsou dneska v první globální lize, tak budou fungovat dokonale lidi v digitální době.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a osm