Stvořitelem života jsou sobecké závislosti

Napsal GVKB (») 25. 4. 2016 v kategorii S, přečteno: 367×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Vše co je živé to je ovládáno závislostmi, princip ovládání je založen na trestu a odměně, z dálky se nám může zdát že je něco svobodné, z blízka poznáme že je to otrokem závislostí. Závislosti jsou jako stín před který není možné utéci, nejsou zde jenom klasické závislosti na alkoholu a tabáku, je zde závislost na; výhodách, jistotách, popularitě, bohatství, moci, lásce, spánku, potravě, módě, atd. deprese je trestem za to že nemáme to, na čem jsme závislí.

Závislosti mohou bez problémů realitu nahradit iluzemi, které vypadají jako pravá realita, takto ve spánku můžeme prožívat to, co nemůžeme prožívat v době kdy nespíme. Naše psychika se točí kolem našich závislostí, které jsou pro nás prioritní, není na světě člověk, který by nebyl otrokem svých závislostí, lišíme se jenom tím že každý máme jiné závislosti.

Pokud jsou naše závislosti uspokojené jsme nad svými problémy a jsme spokojení, najednou se ale ozvou nějaké závislosti a přichází nespokojenost, naše psychika je obrazně jako počasí, a hezké počasí je tehdy, pokud jsou naše závislosti uspokojené.

Poznej svoje závislosti a poznáš všechny lidi, vše je jenom pokrytecké divadlo, kdy si hrajeme na to co nejsme, abychom mohli takto uspokojit svoje závislosti. Tak jako mají závislosti živé subjekty, tak mají závislosti i živé objekty, stát je závislý na lidech co stát ovládá jako loutky, tak jako lidská duše je závislá na tělu, které ovládá sobecky jako loutku.

Závislosti můžeme najít i u stánky na internetu, kdy je stránka závislá na tom aby na ní chodili hodnotní návštěvníci, obchodník je závislý na tom že bude dělat obchody ze kterých je zisk, atd. za násilím subjektu a objektu je deprese.

V depresi se snažíme pomocí násilí získat to co eliminuje naši depresi, a tak stavíme plynové komory kde zabíjíme miliony židů, nebo házíme z letadel na města atomové bomby. Násilí můžeme i obrátit proti sobě, a tak spácháme zbaběle sebevraždu, protože tím dokonale na věčné časy, eliminujeme naše sobecké závislosti, díky kterým máme zde deprese.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a tři