Proč kokoti milují konflikty a násilí?

Napsal GVKB (») 17. 11. 2015 v kategorii P, přečteno: 381×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Na světě je v současnosti 25% světové populace zařazena do kategorie kokoti, co milují konflikty a násilí, většinou jde o sexuálně silné samce, u samic je výskyt kokotinu malý, protože by mohli kokotské matky, zabíjet svoje děti které je sobecky zlobí.

Pokud někdo má samec sex každý den, tak je z 75% pravděpodobné to, že jde už o kokota! Samci co mají sex jenom jednou za týden a nevadí jim to nejsou kokoti, toužení po sexu je následkem veliké aktivity parazitů v mozku člověka tito paraziti se snaží o to, aby zde došlo k rozmnožování a tak získali pro sebe nové lidské tělo, které potom ovládnou.

Jsme jenom loutkou, kterou ovládají paraziti, když máte chuť na víno nebo na čokoládu, není to vaše lidská chuť, ale je to chuť vašich sobeckých parazitů! Není žádná vědecká moderní metoda jak se všech parazitů v sobě zbavit, protože jsme je bohužel získali už při našem narození, naše tělo by nedokázalo už bez těchto parazitů existovat normálně.

Tak jako politické strany s námi sobecky manipulují, tak to samé dělají i paraziti, a i paraziti se organizují do mocenských ideologických systémů, a bojují v nás ideologicky o moc nad námi. Nejsme bohužel pány v tomto těle, jsme zde jenom otroky parazitů, a pokud parazity otrocky neposloucháme, tak onemocníme a hrozí nám jistá smrt.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a deset