Proč jsou lidi pyšnými zbabělci?

Napsal GVKB (») 8. 2. 2015 v kategorii P, přečteno: 2237×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Podívejme se na člověka z nadhledu, a spatříme člověka jako pyšného zbabělce, kolem pyšné zbabělosti se točí vše v životě člověka. Je jenom logické, že nás přitahuje opak tedy pokorný hrdina, klasickým pokorným hrdinou je Ježíš Kristus, který je jenom literární postavou, která fyzicky nikdy nežila, a tak jako literární postava mohla vzniknout bez sexu, chodit po vodní hladině, oživovat mrtvé, konat zázraky, a nakonec vstát z hrobu, na papír lze napsat cokoli, i když to není v souladu s normalitou a přirozeností. 
Proč jsou lidi pyšnými zbabělci? Příčinou je situace ve které lidi exitují, vše se přizpůsobuje existenčně situaci, a tak se logicky i člověk situaci přizpůsobil, a stal se z něj pyšný zbabělec. Vše začalo v okamžiku, kdy člověk začal mluvit a tak se z něj stal bezcharakterní pokrytec a tím i pyšný zbabělec. Na počátku všech našich problémů je naše sobecké mluvení, pomocí kterého se snažíme o zisk toho co milujeme a potřebujeme, dejte člověku papír, a požádejte jej ať napíše něco o sobě, a tím se člověk odhalí, a poznáte z toho co napsal, že je on pyšným zbabělcem. Podvodníci z dálky proto vypadají jako pokorní hrdinové, aby tak mohli k sobě nalákat naivní hlupáky, a tím je podvést. 
Všechny změny jsou zde jenom módní záležitostí, a nikdo se nesnaží změnit to, že jsou lidi pyšnými zbabělci, co za trest musí existovat v konzumní civilizaci, kde pyšní zbabělci unikají před realitou do iluzí pomocí; drog, sexu, kariérismu, církve, pohádek, atd. Zamysleme se nad populárními knihami, a dojde nám, že populární knihy jsou vždy o pokorných hrdinech, je to jako když bydlíte ve městě, a tak se vám líbí pobyt na horách v přírodě. Je třeba si uvědomit, že život je nemoc na kterou se jistě umírá, a lidská nemoc se jmenuje pyšná zbabělost, podívejte se na elity co nám vládnou, vždy jde o pyšné zbabělce, co jsou závislí na hříšném životě.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a dvě