Příčinou každé deprese jsou vždy dluhy

Napsal GVKB (») 15. 12. 2015 v kategorii P, přečteno: 392×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Se vznikem inteligence, vzniká i deprese, a je logické hledat příčiny u deprese, příčin u každé deprese je mnoho, ale když všechny příčiny u deprese vědecky a statisticky vyhodnotíme, tak zjistíme, že příčinou každé deprese jsou vždy dluhy! Nemusí jít jenom o ekonomické dluhy, může jít i o jiné dluhy, které jsou často skryté.

Monopol vám dá za práci malý plat, jenže služby a zboží jsou už vysoké ceny, tím vás dostane do dluhů, a tak se stáváte ekonomickým otrokem monopolu, a máte deprese. Tam kde existuje armáda, tam existuje i monopol, protože drahou armádu, může financovat jenom centrální byrokratický monopol!

Čím více podniky produkují peněz svojí profesionální prací, tím více monopol utrácí za; armádu, politiky, byrokraty, veliké zbytečné stavby, atd. když státní monopol nemá už díky rozmařilému utrácení peníze, vydá nové státní dluhopisy, a tím je odsunut ekonomický současný dluhový problém do budoucnosti, na novou vládu. Podobně to funguje i u člověka, který něco chce mít rychle, a tak se dostává do dluhů, dluhy jsou jako past, do které se snadno spadne a těžko se z této pasti už vylézá, kdo je tím lovcem, který do těchto dluhových pastí chytá podniky a lidi?

Tím lovcem jsou mocné a bohaté organizace, a v nich mocní a bohatí lidé, v těchto centrálních organizacích, jde zde o bezcharakterní kariéristy, co mají zde k dispozici sekretářky a služební řidiče, globální deprese smrdí od mocných a bohatých hlav! Když narůstající dluhy narazí na strop, tak přichází revoluce nebo válka, komu zde není rady tomu už nelze pomoci!

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest