Pohádka o totalitě která dělá z reformátorů mučedníky

Napsal GVKB (») 8. 2. v kategorii P, přečteno: 121×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


1

Kdo porušuje svatá pravidla hry ten je tvrdě potrestán, moje hra a moje svatá pravidla, nejde jenom o lidský problém, svatá pravidla má i vesmír a příroda. 

2

Svatá pravidla jsou obrazně pevností která chrání organizaci před reformami které by eliminovali výhody těm co ovládají organizaci. 

3

Ti co jsou v organizaci dole chtějí reformy a ti co jsou v organizaci nahoře nechtějí reformy, následkem je napětí mezi těmi co jsou dole a těmi co jsou nahoře. 

4

Mnohdy je reforma jenom povrchní a tak reforma neodstraní chyby které jsou ukryté pod povrchem, takovou povrchní reformou byl u nás přechod ze socialismu ke kapitalismu, ti co byli za socialismu nahoře neopustili svoje vysoké funkce a pořád rozhodují egoisticky o nás bez nás. 

5

Byla zde akce u Windows 10 kdy bylo možné rok zadarmo přejít ze staré verze Windows 7 na novou verzi Windows 10 mnoho lidí tuto akci nevyužilo a teď toho litují protože Windows 7 už nemá podporu od Microsoft. 

6

V zemích kde rostou banány je veliká zaostalost a všechny snahy o to reformovat kulturu a ekonomiku narážejí na to že se lidi nechtějí změnit a bojí se že přijdou o výhody.

7

Stejně tak je na internetu mnoho blogů, stránek, portálů, sociálních sítí, atd. co se nechtějí optimálně reformovat aby vyhověli novým pravidlům na internetu. 

8

V přírodě je to jednoduché, to co se odmítne evolučně optimálně reformovat to brzo evolučně zanikne, vyspělejší druhy eliminují zaostalé druhy, to je evoluce. 

9

V současnosti je globálně veliký problém s ekonomickou emigrací, kdy se lidi ze zaostalých kultur, snaží přestěhovat do vyspělých kultur.

10

Vyspělé kultury se tomu logicky brání, protože multikultura má za následek ekonomické a sociální problémy, na které není politické řešení, jediné možné řešení je globalizace, která vytvoří jednu globální digitální kulturu, ve které se nelže a nekrade.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a sedm