Pohádka o tom že víra dokáže zázraky

Napsal GVKB (») 29. 1. v kategorii P, přečteno: 138×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Milé děti víra dokáže zázraky, pokud dáme něčemu trvale protekci je to proto že věříme tomu že se stane zázrak a tak se budeme mít dobře, otázkou je jak poznat čemu máme dát protekci a čemu nemáme dát protekci? Je třeba do hloubky vyhodnotit složitou situaci a potom se rozhodnout čemu dáte protekci, protože je zde naděje na to že se stane zázrak, nedávejte protekci tomu, kde není naděje na to že se může stát zázrak i když vás někdo pokrytecky přesvědčuje o tom, že zázrak je prý možný.
Lidi jsou herci a tak nejdříve prověřujte, než začnete cizím lidem věřit. Pohádky a svaté knihy jsou plné dezinformací, pomocí kterých se z dětí a věřících lidí dělají hlupáci, pravda je v lidové moudrosti, z díla spatříme tvůrce, o tom to v životě je. Pokud by rady od cizích lidí měli cenu zlata, tak by vám je cizí lidé nedávali logicky zadarmo. 
Bůh, anděl, čert, smrt, kouzelník, atd. to jsou pohádkové postavy, které si lidi vymysleli aby mohli dělat z cizích lidí hlupáky a tím i chudáky, skutečnost to je zde jenom evoluční naprogramovaný dočasný proces, neustále zde z prachu vše vzniká a po čase se to zase na prach rozpadá, jedinou jistotou je zde nejistota. 
Nezajímejte se o to co bylo, stejně to už nezměníte, nezajímejte se o to co bude, protože o tom stejně nic nevíte, zajímejte se o to co je dnešní den, naučte se žít tak jako by tento den byl posledním dnem ve vašem životě. Život je o tom jak si to uděláš takové to i máš, nejprve si hrajeme a potom bojujeme s problémy, největším lidským problémem jsou chyby, hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb a moudrý se poučuje z cizích chyb, je snadné poukazovat na chyby co dělají cizí lidi a je těžké nechybovat a tak být druhým vzorem.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a tři