Nikdo nechce zázraky zadarmo zde konat

Napsal GVKB (») 31. 3. 2015 v kategorii N, přečteno: 289×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

V pohádkách je mnoho zázraků, co zde byli zdarma vykonané, jenže náš konzumní život je postaven na konzumním obchodu, ve kterém je něco za něco, já pro tebe udělám zázrak, a ty za to pro mě uděláš zázrak, to je realita! Je zde mnoho těch co se snaží o sobecké parazitování, ale to nemůže nikdy fungovat, a následuje logicky; nezaměstnanost, bezdomovci, prostituce, fanatismus, kasty, třídy, rasismus, centralismus, klintelismus, kleptokracie, tunelování, kariérismus, revoluce, války, epidemie, hladomory, deprese, sebevraždy, drogy, atd. Všichni touží po zázraku, a nikdo nechce zázraky zadarmo zde konat, protože dobrota je žebrota, jsi na dně, tak se musíš snažit s tím něco dělat, nebo zde tvoje ubohá zbytečná existence rychle skončí.

Období, ve kterém se sociální společnost, starala o sociální ubožáky, to zde skončilo, pracuješ pomalu, tak dostaneš padáka, nelíbí se ti to tady, tak odejdi jinam, nikoho zde nedržíme násilím, svět je přeci veliký. Dospělým se zde stane ten, kdo přestane naivně věřit na to, že zde dostane něco zadarmo od druhých, nebo od společnosti, lidi byli a budou vždy jenom zlí vojáci, co zde bojují o hodnoty, a v boji je na prvním místě jenom vítězství, ostatní je v konzumním boji bez významu a hodnoty.

Rodiče mého otce zavraždili Nacisti v plynové komoře jenom proto, že to byli Židé, pokud by můj otec neutekl z naší republiky do Anglie se svým bratrem, tak by zemřel se svými rodiči v plynové komoře. To že se lidi zabíjejí ve válce, na to jsme si už zvykli, ale to že se lidi zabíjejí po milionech v plynových komorách, bez soudu jenom proto, že mají jiné svaté priority, na to si musíme teprve kulturně zvyknout. Už brzo dojde k tomu, že EU vydá nařízení že každý kdo žije v EU musí mít v hlavě kontrolní čip EU, aby on byl pod kontrolou EU a nemohl zde dělat něco chybně.

Ten kdo s tím nebude souhlasit, bude muset logicky okamžitě EU opustit, a jít někam, kde se dneska neplatí centrálně daně, protože všude kde se na světě dneska platí daně, tam bude zavedené to, že každý musí mít v hlavě kontrolní čip, aby byl on pod kontrolou centrálního systému. Nebude zde už žádné soukromí, vaše myšlenky budou monitorované, a čip bude kontrolovat i vaše sny, chemické drogy se už nebudou muset globálně prodávat, protože konzumovat drogy je přeci chybou, a čip nedovolí lidem, aby zde mohli uboze chybovat, nebude zde už ani v EU nikde soukromé vlastnictví a peníze, z lidí se stanou v EU dokonalí pokorní odvážní sluhové kontrolního EU čipu, ten kdo bude pracovat pomalu, díky nemoci nebo stáří, ten bude automaticky eliminován kontrolním EU čipem, pomocí elektrického šoku do mozku.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct