Neházej problémy do jednoho pytle

Napsal GVKB (») 22. 5. 2016 v kategorii N, přečteno: 427×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tak jako se začal třídit odpad tak je třeba začít třídit i problémy u subjektu a objektu, třídění problémů vás trochu zdrží, ale později vám ušetří mnoho času, kontrola pořádku v hlavě a okolo nás je základem pro spokojený úspěšný život bez práce nejsou koláče.

Proč musíme od narození do smrti plavat v problémech a máme z toho deprese? Příčinou je evoluce, pokud bychom se měli všichni dobře jako mocné a bohaté svině v žitě, tak bychom zdegenerovali, a to by znamenalo zánik naší civilizace.

Svět byl a bude postaven na trestu a odměnách s tím nelze nic udělat, takový je život, že za chyby je zde trest, a ten kdo nechybuje, ten se zde má dobře. Často slyším, že říkám to, na co lidi nejvíce myslí, jako bych se jim koukal zvědavě do hlav, a četl jim to, co mají v hlavě, vysvětlení je prosté mám ve svojí hlavě problémy v mnoha pytlích pečlivě roztříděné a tak rychle najdu to co hledám.

Když se koukám druhým lidem do hlavy, spatřuji to že oni všechny problémy házejí do jednoho pytle, a tak mají v hlavě hrozný nepořádek a tak se uklidňují konzumací slivovice a cigaret, drogy to je odstavení na slepou existenční kolej, a tak vám dobře radím, neházejte svoje problémy do jednoho pytle!

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a třináct