Ne vždy se mladé ženy usmívají

Napsal GVKB (») 30. 5. 2015 v kategorii N, přečteno: 283×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Je to magie toužení a soužení, úchvatná síla, která ovlivňuje vše inteligentní a vše okolo, ale současně je něčím, co si lidi téměř vůbec neuvědomují až do chvíle, kdy to zcela díky zlé situaci ztratí. Půvab toho co je hezké je značný, a zákazníci zápolí sami se sebou, aby se mu ubránili. Všem nám je naprosto ukradené co v nás nějak vyvoláváš, tvá psychická energie, nebo tvé těžce nacvičené rituály. Celá ta konzumní věc je jedna velká fraška; chceme vidět to, co je nám dlouho mnoho skryté. Možná se chováme mravně ve tvé přítomnosti, ale to je na hony vzdáleno tomu jak se cítíme už za zavřenými dveřmi.

Jsi-li mladá a atraktivní, každý zdravý muž, který se na tebe usmívá, myslí pudově podvědomě na sex! Neusmíváme se z dobroty našeho srdce, ne tak jako bychom se usmívali na lidské dítě nebo zvířata. Naštěstí mají muži strach z následků svého pudového sexuálního jednání. Jsme milí, protože chceme orgasmus! Ale ty si myslíš, že muži jsou takoví doopravdy, že celý konzumní svět je takový slušný. Ale časem začneš být pro muže už neviditelná. Muži jsou najednou k tobě už sobecky zlí. Ztratila jsi svou kouzelnou moc na muži, a ta ztráta přišla se ztrátou sexuální hodnoty.

Probudila ses ze snů tvého mládí, a nyní musí být každá mužská laskavost tvrdě profesionální prací už zasloužená. Nic už není pro tebe zde zadarmo. Dokonalí muži už pro tebe najednou vymřeli. Dokonalí muži jsou stále někde tam venku; pokouší se dostat do postele mnohem mladší ženy. Tak tohle je odplata za období, kdy jste byly mladé, krásné, a měly jste snadno k dispozici moře dokonalých mužů. Smály jste se jim, pro jejich toužení a strádání v sexuálních velikých potřebách. Není to nic jiného než životní odplata. Mladé pohledné dívky se často chichotají nebo vyloženě smějí představám, že jsou jimi muži tak zasaženi; že někdo jiný cítí touhu, bolest a utrpení, když jsou nablízku.

Neseme jako muži velmi těžce, že máte život o tolik snazší, jen protože jste díky mládí mnoho sexy, zatímco my si musíme všechno zasloužit profesionální prací. Můžeš se konejšit vědomím, že jsi jednou měla v rukou sexuální moc nad muži, ale dnes je na řadě jiná mladá žena, aby jí disponovala, jakkoliv je pomíjivá. Dívka dá muži svoje mládí, a on jí to oplácí jistou podporou i ve stáří, to jsou jenom pohádky pro naivní slečny. Muži stárnou pomalu, a ženy stárnou rychle, rychlost stárnutí je o tom, co má člověk za myšlenky v hlavě, naše myšlení je továrnou na náš osud.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a tři