Na každé hovno je zde nějaký hajzl

Napsal GVKB (») 29. 1. 2016 v kategorii N, přečteno: 296×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pokud jsi zde na hovno, počítej s tím, že se brzo najde nějaký hajzl, který tě spláchne do sraček a o tom je konzumní civilizace ve které je většina lidí zde jenom na hovno a tak je hajzlové splachují do sraček. Já bych neřekl nikdy a nikde neslušné slovo ani za pytel sraček, protože slušnost je základem pro život slušného člověka. Proč mají lidi tak veliké problémy se slušností? Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je někdo neslušný tak to jistě má i nějakou příčinu a tou příčinou je deprese, tam kde není deprese tam je i slušnost, je to jako s bolavým zubem, který se musí specialistou (zubařem) optimálně rychle opravit a prášky na bolest nic nevyřeší. Tím bolavým globálním zubem je zde sobecká centralizace, která vytváří; kasty, třídy, ligy, kategorie, dezinformace, nemorálnost, nespravedlnost, kariérismus, atd.

Adolf Hitler je klasickou ukázkou sobecké centralizace moci a bohatství, a následkem byli plynové komory, ve kterých nacisti vyvraždili miliony židů. Centralizace je tvrdou návykovou drogou, pro ty jedince co existují v centru a mají zde; imunitu, výhody, jistoty, popularitu, autoritu, moc, bohatství, atd. takto se z těchto lidí stávají svatí bohové, kterým se stavějí drahé pomníky a o kterých se mnoho mediálně hovoří. Aby mohlo 1% lidí vlastnit 70% světového bohatství, tak zde musí být sobecká centralizace, která jim toto parazitování umožňuje díky výhodám, které zde mají.

Prý jsou podle politiků u nás malí podnikatelé a obchodníci paraziti, protože nechtějí platit nesmyslně vysoké daně, ve skutečnosti jsou zde ale paraziti nadnárodní korporace, jako je třeba Apple z USA, které dokonale využilo chyby v konzumním systému, a tak se proměnilo v dokonalého globálního parazita, jenže je snadné kritizovat to, co se nemůže kritice mediálně bránit, a je obtížné kritizovat Apple, protože tato nadnárodní korporace, má velikou moc a veliké bohatství. Je třeba konečně spláchnout do hajzlu centralizaci a nahradit jí decentralizací, ať každý ukáže svoje dílo, chlubit se cizím dílem to je na hovno protože každý podvod je stejně nakonec odhalen a viník je potom potrestán, jaké hodnotné dílo zde zůstane po státních zaměstnancích, co jsou zde jenom ekonomicky na hovno!

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset