Místo blázince je zde psychiatrická nemocnice

Napsal GVKB (») 28. 6. 2017 v kategorii M, přečteno: 349×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jak vlastně dochází k tomu, že někdo skončí v blázinci, protože se on zbláznil? Lidově se říká o bláznech, že jim přeskočilo v hlavě, logicky je zde otázka, a co jim vlastně v hlavě přeskočilo? V hlavě jim přeskočila svatá pravidla, místo normálních pravidel se stala prioritními nenormální pravidla, a tak došlo k tomu, že je zde blázen, kterého cvokaři léčí ve cvokárně.

Proč pravidla v hlavě přeskočí? Pravidla přeskočí díky problémům, které nedokážeme vyřešit, naše možnosti fyzické a psychické jsou limitované a pokud je zde problém, který je mimo naše možnosti tak jej nevyřešíme a následkem je přeskočení pravidel. Podívejme se třeba na mocné a bohaté lidi, kterým v hlavě přeskočilo a tak se zbláznili, měli nějaké představy jak zde mít jistoty a výhody které si nezaslouží, ale narazili na problémy, které nedokázali vyřešit, a tak se zbláznili a skončili v blázinci. 

Často je zde snaha zbaběle před problémy utéci pomocí hříšných závislostí (dluhy, drogy, kariérismus, lež, krádež, zrada, pyšnost, lakomost, pokrytectví) jenže kdo koná zde druhým zlo, musí počítat s tím, že zle i dopadne. Podle mě jde o špatnou minulost člověka nebo národa, podívejme se třeba na lidi z míst, kde rostou banány, s těmito lidmi jsou veliké problémy, protože mají špatnou genetickou minulost, a tak se nedokážou přizpůsobit moderní digitální kultuře, ve které je třeba být profesionálem, na kterého je spolehnutí. 

Zde je optimálním řešením přemístit letecky tyto lidi zpět do míst kde rostou banány, je chybou se snažit tyto lidi násilně převychovat, převýchova změní jenom povrch, ale pod povrchem zůstává pořád opice co má ráda banány. Jak léčit správně lidi v blázinci, abychom zde už neměli problémy s tím, že je ten druhý blázen, a tak je tento konzumní svět velikým blázincem. Nejlepší je lidi léčit pomocí vyhladovění těla a psychicky, měsíční pobyt na samotce o hladu dlouhou dobu, je ideální pro rychlé vyléčení bláznů, k pití dostanou blázni jenom mléko s vymačkaným česnekem, aby se jim vyčistilo tělo. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a čtyři