Marné čekání na to, až nám všem bude lépe?

Napsal GVKB (») 19. 7. 2016 v kategorii M, přečteno: 410×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Mnoho lidí prožije celý život v čekárně, kdo z lidí má tu odvahu jako já ve 40 letech odejít z Prahy do Francie na 9 měsíců a zde žít u sekty Kršna na jejich zámku, jsou prostě zážitky, které nelze ničím nahradit. Podívejme se na naši elitu, co rozhoduje o nás bez nás, dokázal by někdo z nich ve 40 letech odejít na 9 měsíců do Francie k sektě Kršna?

Vsadil bych se, že nikdo z naší politické elity by to nedokázal, naše politická elita totiž žije v čekárně na úspěšnou politickou kariéru a nemůže tuto čekárnu na delší dobu opustit. Čekárnou může být zaměstnání nebo manželství, ten kdo opustí čekárnu je považován za blázna, všiml jsem si toho, že čím výše je někdo postavený, tím více se uzavírá před ostatními lidmi, zkuste napsat něco těm, co jsou v naší vládě, a dostanete od sekretářky ubohou odpověď, že on na vás nemá čas, k čemu je nám vláda která nemá na lidi čas?

Čekání je plýtvání časem života, život vám uteče a najednou si v důchodu uvědomíte, že jste zde život prožili v ubohé čekárně na kariéru, nebo na něco jiného. Marné čekání na to až nám všem bude lépe? Aby nám všem bylo lépe, tak musíme mnohé zde logicky optimálně změnit, a restartovat tak ekonomiku a politiku, nežijeme proto, abychom život strávili v čekárně, a potom se šli podívat do krematoria.

Podívejte se třeba na svůj počítač, pokud je váš operační systém starý, tak nečekejte, a nainstalujte Windows 10 zadarmo, tato akce končí už za deset dní. Pokud máte ještě Windows XP, tak si kupte nový moderní počítač, nejste tak bohatí, abyste používali to, co je už velmi zastaralé.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a devět