Manuál jak odstranit příčiny většiny nemocí?

Napsal GVKB (») 30. 7. 2017 v kategorii M, přečteno: 303×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Nejlepší je kontrola, a eliminování všeho co je chybné, podívejme se třeba na otázku čistoty fyzické a psychické, příčinou většiny nemocí je špína, a dobrota k tomu, co je nám cizí, pokud pojedete do zaostalých národů, musíte se nechat očkovat, protože zde lidi žijí ve špíně a zaostalosti.
Podobné je to když máte doma psa nebo kočku, i zde hrozí to, že vás domácí zvíře nakazí. Tak jako je špína fyzická, tak je zde i špína psychická, jde o; politiku, náboženství, reklamu, ideologie, centralismus, pohádky, pověry, rituály, fetiše, mytologie, egoismus, atd. voda je čistá u pramene, a je špinavá tam, kde řeka vtéká do moře. 
Podívejme se třeba na nepřizpůsobivé příživníky, se kterými je v EU neustále mnoho problémů, zde je zase příčinou špína se kterou si neumí tito lidé poradit, a konzumní společnost neví, jak tento sociální problém optimálně trvale vyřešit. Proč kontrola chyb často selhává, a tak je zde mnoho problémů s nemocemi? 
Je to o prioritách, pokud není zdraví všech lidí prioritní, tak zde není ani kontrola toho co by mohlo ohrožovat zdraví lidí, statistiky dlouhověkosti odhalují společnosti, které se nestarají optimálně o zdraví všech lidí, jde o ekonomicky a ideologicky zaostalé společnosti, kde je u moci mnoho zaostalých svatých autorit, co amatérsky chybují, ryba smrdí od pyšné hlavy!


Komentování tohoto článku je vypnuto.