Léčí v psychiatrické nemocnici i psychiatry?

Napsal GVKB (») 21. 9. 2016 v kategorii L, přečteno: 327×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Nikdo není dokonalý, a tak se může snadno stát to, že psychiatr skončí v psychiatrické nemocnici, a zde jej léčí psychiatři, mnozí si naivně myslí, že psychiatr se přeci vyléčí sám, a že nepotřebuje být léčen psychiatry, v psychiatrické nemocnici. Psychiatr přichází do styku s psychicky nemocnými lidmi, a tak se může snadno stát, že jej nějaký psychicky nemocný člověk nakazí psychickou nemocí, jsou i nakažlivé psychické nemoci, na které nemáme protilátky, takovou nemocí je třeba víra v zázraky v; medicíně, vědě, technice, ekonomice, náboženství, politice, reklamě, pohádkách, atd. víra je drogou pro lidskou psychiku a drogy musí být pod kontrolou.

Léčit psychiatry není snadné a jednoduché, protože oni vědí vše lépe, a nespatřují v ošetřujícím personálu autority, které musí pokorně na slovo poslouchat, a tak zde nastupuje tvrdý vojenský režim, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Zde se dostáváme k podstatě psychologie, psychika se u lidí zhroutí, pokud jejich pyšnost neuspěla, a tak neudělali kariéru, která by jim zajistila výhody a jistoty. Nežijeme v demokratickém kapitalismu, jak nám tvrdí mediální průmysl, žijeme v kariérismu, život má pro nás smysl jenom tehdy, pokud uděláme kariéru, jenže každý nemůže být v první lize, někdo musí být i v třetí lize, a on má deprese z toho, že není v první lize.

Jediné co na psychicky nemocné psychiatry zabírá, je poslouchání relaxační hudby ze sluchátek, a práce ve skleníku, kde se pěstují květiny. Proč na psychicky nemocné psychiatry, nepoužijeme prášky na depresi? Vše je zde o pokrytectví, ti co jsou u plného stolu, hlásají, aby si ostatní utahovali opasky, ti co předepisují prášky na hlavu, nechtějí konzumovat prášky na hlavu, atd. Naše psychika je odrazem situace, ve které žijeme, pokud žijeme v blázinci, tak se z toho zblázníme, a žádné prášky na hlavu nás neuzdraví, potřebujeme opustit konzumní blázinec, a žít tam kde je normální existenční situace, neřešte to, že je váš zaměstnavatel blázen, hledejte si rychle jiné zaměstnání, nebo začněte soukromě podnikat. Podívejte se na úspěšné lidi, jak o sebe pečují, a v tom je tajemství jejich úspěchu, kdo se stará o cizí, ten přijde o svoje.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a deset