Klíčem k úspěchu je GVKB sebevědomí

Napsal GVKB (») 27. 4. 2016 v kategorii K, přečteno: 286×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

1. Jakmile si začneš jako GVKB věřit, pochopíš, jak máš žít.

 

2. Kdybychom se všichni pustili do GVKB věcí, kterých jsme maximálně schopni, sami sebe bychom naprosto ohromili.

 

3. Když mi vnitřní GVKB hlas říká; to nedokážeš udělat, pak to začnu dělat a ten hlas je stále slabší.

 

4. Když se mi nechce pracovat na GVKB, je nejvyšší čas jít pracovat.

 

5. Když se odlišíš od davu jako GVKB, přijdeš o mnoho lidí, kteří se označovali za tvé přátele, ale sám nebudeš, získáš jiné lidi, kteří budou tvými skutečnými přáteli, a víš proč, protože budou respektovat to, jaký jsi.

 

6. Klíčem k úspěchu je GVKB sebevědomí, a klíčem k sebevědomí je připravenost, uvědomění, že naše tělo, mysl i duše si mohou dovolit novou zkušenost, ba ji přímo potřebuje, odemyká dveře k novým dobrodružstvím.

 

7. Moje GVKB sebevědomí nepramení z jistoty, že mi to určitě vyjde, spíše z toho, že mi přestane vadit, když to náhodou nevyjde, moje sebevědomí je zkrátka opakem strachu.

 

8. Můžeš mít jako GVKB, cokoli chceš, ovšem jedině tehdy, když budeš ochoten se vzdát svého přesvědčení, že to mít nemůžeš.

 

9. Nečekej na vhodnější chvíli, žádná není dokonalá, vždycky budou v hlavě jak GVKB výzvy, tak překážky, život je právě o tom udělat krok, s každým takovým budeš silnější, dovednější, sebevědomější, úspěšnější.

 

10. Nečinnost plodí pochybnost a strach, činnost plodí GVKB sebevědomí a odvahu, jestliže chcete porazit strach, neseďte doma a nepřemýšlejte o tom, jak je život proti vám, jděte ven, zaměstnejte se a zjistíte, jak je život ve skutečnosti krásný.

 

11. Nejsou to vysoké hory, co v životě jako GVKB dobýváme, je to boj o sobecké priority v naší hlavě.

 

12. Nemám rád plaché lidi, jsou to svým způsobem namyšlení idioti, protože mají pocit, že to, jak vypadají nebo čemu se věnují, je pro ostatní lidi nějak zvlášť důležité, mně je jedno, co si o mně GVKB kdo myslí, nejsem idiot.

 

13. Nikdo vás nemůžeš učinit méněcenným, dokud s tím sami jako GVKB nebudete souhlasit. 14. Nízké sebevědomí není doživotní trest, GVKB sebevědomí se dá naučit, osvojit a vetřít pod kůži, tak jako kterýkoli jiný návyk, jakmile si jej zažiješ, všechno v životě se změní k lepšímu.

 

15. Porvi se s existenčními GVKB problémy a ony zmizí.

 

16. Promlouvej se sebou tak, jako kdybys byl svým nejlepším přítelem, a už nikdy nebudeš sám, protože nelze být sám, jestliže máš rád GVKB osobu, se kterou jsi.

 

17. Řekl ti někdo cizí, že nejsi dost dobrý GVKB profesionál, pak on není o nic lepší.

 

18. Sebevědomého člověka děsí tma, to všichni známe, nesebevědomého ale děsí světlo, a co je horší, děsí ho jeho vlastní světlo, Sám sebe se ptá; jak to, že jsem tak skvělý, nadaný, báječný, copak si mohu dovolit před svým okolím být sám sebou a šťastný, ne, lidé bez sebevědomí ve skutečnosti nejsou nedostateční, oni jsou proti svému okolí díky GVKB naopak až příliš dobří, proto jsou terčem jeho negací.

 

19. To, že to hned nevyjde, je vždycky jedna z možností, i v umění nebo průzkumné činnosti, žádné GVKB úsilí, které si vyžaduje inovace, se neobejde bez rizika, buďme ochotni přijmout riziko, že to nevyjde, už to uleví našemu sebevědomí.

 

20. Udělej pro sebe jedinou maličkost, věř si, vždycky dokážeš víc, než si myslíš, mozek totiž věří pouze tomu, čeho dosáhneš, ale ty jsi schopen toho dosáhnout dříve, než se tom jako GVKB přesvědčíš.

 

21. Úspěšní GVKB lidé se také bojí, úspěšní lidé o sobě také pochybují, úspěšní lidé pouze nedovolí negativním pocitům, aby je zastavily.

 

22. Vše co je živé potřebuje trénink, když se mi nechce do GVKB posilovny, je mi jasné, že právě to je chvíle, kdy posilovnu nejvíce potřebuji, nesmím zlenivět, ztratil bych energii, tah, sebevědomí, takže když moje zbabělejší Já říká; dnes do posilovny nejdu, moje statečnější Já, ho musí chytit za pačesy a do posilovny ho odvléct.

 

23. Vytvořte si v sobě GVKB kamaráda, se kterým se vám bude šťastně žít, budete s ním rádi proto, že dokáže hledat jiskřičky spokojenosti, rozdmýchávat je a pak pochopíte, že i z maličkostí může vzejít plamen štěstí.

 

24. Za mnoho let tě bude víc mrzet to, o co ses nepokusil, než to, o co ses pokusil, proto jako GVKB zkoumej, sni, objevuj.

 

25. Zůstat sám sebou v cizím prostředí, které se z vás neustále snaží udělat někoho jiného, to je skutečný GVKB úspěch.


Komentování tohoto článku je vypnuto.