Každý ubožák se chce mít dobře

Napsal GVKB (») 29. 3. 2017 v kategorii K, přečteno: 290×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

*Pracujete málo hodin denně*

Odkroutíte si své povinnosti a jdete odpočívat. Nikdo mocný a bohatý nepracuje málo hodin. Minimálně ne do doby, než vydělá prvních pár milionů dolarů, pak už si to může dovolit, protože peníze dělají peníze. Jak chcete mít více než ostatní průměrní lidé, a nevěnovat tomu více úsilí? To přece nedává smysl. Všichni kdo se dopracovali k moci a bohatství, pracují mnoho a to každý den. Pracují tak jak je potřeba.

*Posloucháte a scházíte se s ekonomickými ubožáky*

Ubožáci jsou všude okolo. V Praze je koncentrace ubožáků extrémně vysoká, většina ubožáků má pocit, že by všichni měli mít stejně málo nejlépe nic. Sami jsou líní a proto je pro ně naprosto nepředstavitelná věc, že by někdo mohl jezdit v drahém autě a bydlet v drahém domě. Pokud někoho takového najdou, okamžitě ho pomocí podrazů stahují dolů. Valí na něj svou negativní energii a vysávají ho jako klíšťata. Je potřeba se takovýchto ubožáků co nejdříve zbavit. Vůbec je neposlouchat a ignorovat je. Pouze vás zdržují a brzdí. Nic dobrého vám nikdy nepřinesou.

*Díváte se na ubohou televizi a ubohé sociální sítě na internetu*

Kolik hodin denně trávíte sledováním televize a internetu? Uvědomujete si vůbec, kolik negativních a podprahových informací proudí do vaší hlavy od ubožáků? Stačí se podívat na ubohé televizní noviny. Dozvídáte se pouze o; vraždách, podvodech, krádežích, zdraženích a podobných „špatnostech“. Mozek ihned dostane impulz, že je vše špatně a vy dostanete depresi.

*Nebylo by lepší se od těchto věcí vzdát?

K čemu je vám informace, že daleko od naší republiky někdo slavný právě zemřel? Že někdo z nějaké vlády lže a krade? Jsou to všechno věci, se kterými stejně neuděláte vůbec nic. Pouze vás přehlcují zbytečnými informacemi a v hlavě vám nezbude dost prostoru pro ty pozitivní a kreativní myšlenky. A co třeba filmy. Díváte se na napínavý film v televizi, a ten je proložen několika dlouhými reklamními bloky, kdy jste masírování marketingovými kampaněmi rozličných bohatých obchodních společností. A mimo toho, sledujete něco, co vám naplánoval někdo jiný. Čekáte, než film začne, čekáte, než skončí ubohá reklama. Stále pouze celý živit jako ubožáci čekáte na zázraky, a že bude lépe! 

*Berete si zbytečné půjčky*

Kolik pracujících lidí z vašeho okolí znáte, co nemají jedinou půjčku? Když se zamyslím, tak je to zřejmě v Praze číslo velmi se blížící 10%. A teď se zamyslete, na co ty půjčky šly? Je to opravdu nutné? Opravdu byla potřeba dovolená v USA, a nestačila letos jen v Praze, a příští rok na Slovensku? Proč nevystačilo těch pár tisíc před výplatou? Víte o kolik, danou věc přeplatíte jen pro to, že ji musíte mít teď hned na drahou půjčku? 

*Nečtete*

Dnes velmi málo lidí čte hodnotné knihy, a téměř nikdo se nevzdělává nad úroveň, kterou musí kvůli škole, či zaměstnání. Pokud si člověk dobře vybírá klasickou literaturu, tak dostává ohromný náskok před zabrzděným okolím. Každá hodnotná kniha, kterou přečtete, vás posouvá kupředu. Každý hodnotný názor, který se dozvíte, vás obohatí. Čím více informací máte, tím lepší a kvalifikovanější rozhodnutí dokážete v životě činit.

*Nesportujete*

Ve zdravém těle zdravý duch. Sport má na člověka samé pozitivní účinky. Zbavuje ho stresu. Uvolňuje strach, takže se člověk cítí více spokojený a veselý. Má více chuti do práce, či do libovolné jiné činnosti. A u sportu se také velmi snadno seznamuje a navazují se různá přátelství, která se vám v budoucnu mohou hodit.

*Investujete do drahých spotřebních věcí*

Většina lidí si nakupuje drahé zbytečné věci pro spotřebu. Přitom většinou tyto věci již doma mají, a v klidu by jim stačily dalších pár let. Kolik peněz by utracená částka udělala na vašem účtu? 

*Nemáte cíl*

Většina lidí nemá optimální cíl? Máte cíl? Víte, kde chcete být za rok? Víte, čeho chcete dosáhnout? Děláte vše pro to, abyste se k vytouženému cíli dostali? Většina ubožáků ne! Bloumají bezcílně životem, a kouří cigarety, nebo pijí slivovici. Honí se za nesmysly, a nechávají si uplout důležité věci a momenty. Nevědí kudy kam a jsou existenčně ztraceni. Chcete letět profesionálně fotografovat na druhou stranu světa? Není problém. Chcete rozjet nový ekonomický projekt? Není problém, stačí si jej optimálně rozplánovat. Dejte si reálné vysoké cíle. Připravte si v hlavě hodnotný plán, jak těchto cílů v budoucnosti dosáhnout a jděte do toho!

*Nemáte výdrž*

Většina ubožáků se snadno vzdává. Přijde první neúspěch a vzdají se. Přijde první rána a vzdají se. Přijde první bolest a vzdají se. Někdo jim řekne, že si myslí, že to není podle něj úplně super, a oni se opět vzdají. Každý sobecký parazit se chce vést na ekonomické káře, jako prezident nebo ředitel, a nikdo nechce ekonomickou káru táhnout jako dělník za minimální mzdu, následkem je logicky deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, psychiky, atd. víte to, že v Praze ekonomickou káru táhne jenom 30% lidí, a 70% lidí se na káře pohodlně veze, díky uzavřenému centrálnímu byrokratickému systému.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a dvanáct