Kariéristický syndrom

Napsal GVKB (») 28. 11. 2019 v kategorii K, přečteno: 138×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Musíš udělat za každou cenu kariéru aby z tebe nebyla nula, následkem je kariéristický syndrom, konkurence je zde jako ve sportu, na startu je tisíce kariéristů ale jenom jeden může být zde první a tak se stát; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, poslancem, senátorem, diplomatem, profesorem, soudcem, notářem, ředitelem, milionářem, celebritou, atd. 
Dobytka je zde nadbytek a plných koryt je zde nedostatek a tak zde máme kariéristické závody a ti co neuspějí mají kariéristický syndrom protože běželi pomalu nebo chybovali. Politika se stala bojem o státní koryta.
Na politických kandidátkách je jenom veliký kariéristický dobytek, který touží po velikém státním korytu kde se bude mnoho let mít dobře, sliby se před volbami slibují, ale jenom blázni se dopředu naivně radují a po volbách poznají, že jsou blázni co dali hlasy starým bezcharakterním kariéristům. 
Druhá světová válka nám v nahotě odhalila kariéristický syndrom, kdy zde byli koncentráky s plynovými komorami a atomové bomby, miliony zbytečně mrtvých lidí to byla jenom statistika, pokud ale zemře prezident tak je to tragédie a státní smutek se vyhlašuje. 
Naštěstí díky moderní vědě a technice si poradíme s kariéristickým syndromem, každý člověk dostane do hlavy GVKB čip a tak mozek člověka nebude už znát realitu a bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě kde nebude moci už lhát a krást. Takto zde zvítězí svatost nad hříšností, na věčné GVKB časy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a pět