Jsou naše vztahy jenom pokrytecké divadlo?

Napsal GVKB (») 5. 11. 2015 v kategorii J, přečteno: 327×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Systém ve kterém jsi, to je nekonečné množství vztahů v tobě a okolo tebe, uvědomuješ si jenom 1% vztahů, a 99% vztahů si neuvědomuješ, protože jsou ti cizí, nebo jsou ti skryté. Vnímáme jenom povrch u vztahů, a nevíme už co existuje pod tímto povrchem, často je povrch u vztahů jenom pokryteckým divadlem, ve kterém si čert hraje na anděla.

Každý vztah je založen na přiblížení, díky kterému jsou zde možné výhody a jistoty, pokud ze vztahu už nejsou výhody a jistoty, tak sobecký vztah většinou končí. Končí období dlouhých citových vztahů, a přichází období krátkých bezcitných vztahů, proč někomu platit za čas ve kterém on nám neslouží, je to tak snadné vše postavit na tvrdých normách, a proměnit pracující lidi v automaty a roboty, do mají místo geniálního mozku, bezcitné hloupé počítače.

Následkem je hození atomové bomby na město plné lidí, nebo likvidace mnoha miliónů civilistů, v plynových nacistických komorách, není čas se zdržovat s lidským jedincem, je to jenom číslo v globální statistice!

Nebude to už trvat dlouho, a každý člověk dostane GVKB registrační čip do mozku, pokud registrační GVKB čip zjistí to, že je konzumní člověk zde už ekonomicky a systémově zbytečný, tak on člověka ve spánku vypne, a tělo vypnutého člověka se potom průmyslově recykluje, na levné chutné GVKB potravinové granule.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a třináct