Jsi levný průmyslový konzumní produkt s krátkou použitelností

Napsal GVKB (») 30. 1. 2016 v kategorii J, přečteno: 330×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Výhody umožňují úspěšné parazitování na hostiteli, nadbytek je postaven na nedostatku a moc je postavena na bezmocnosti, vše je zde konfliktem o to co milujeme a potřebujeme, jsme dobří, jenom když máme strach z nemoci a smrti. Je to snadné utíkat před realitou do světa iluzí, pomocí návykové toxické drogy, nebo naivní víry v kouzla a zázraky co jsou v; pohádkách, mytologii, pověrách, rituálech, fetiších, sektách, náboženství, politice, reklamě, umění, snech, atd.

Bojovat je marné pokud naše naděje na vítězství je nulová protože je systém kastovně a třídně pevně uzavřen aby zde měla elita jistoty a výhody a tak byl osud každého určen tím, komu se on narodí a ten kdo se narodí ubožákům, ten bude už po celý život jenom ubožákem. Když cenzura a morálka začala z lidí dělat naivní hlupáky tak vznikla lidová moudrost a bajky, ve kterých místo lidí byla zvířata, která odhalovala to, že elita jsou jenom svině u plného koryta, a pracující lidi jsou jenom hloupým stádem ovcí, o které se starají veliké svině.

Výhody a jistoty jsou zde prioritou pro mocné a bohaté parazity, jenže následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, zdravotnictví, spravedlnosti, morálky, psychiky, vědy, techniky, rodiny, atd. ryba smrdí od sobecké a lakomé hlavy, ve které jsou sobečtí paraziti, co z člověka udělali velikou svatou svini, která se stala fanatickým diktátorem, který nechal postavit obrovské koncentrační tábory, s velikými plynovými komorami, kde se průmyslově vraždí rychle a levně miliony lidí, co nemají čistou svatou rasu.

Z lidí se tak začal stávat jenom levný průmyslový konzumní produkt s krátkou použitelností, který má pod kůží od narození do smrti identifikační globální čip, aby se on mohl snadno kontrolovat a trestat za malé chyby. Strach se stal pro hostitele psychickým vězením, ze kterého nemohou uniknout, protože je tento systém konzumním vězením, a když z vězení násilně někdy uniknete, tak zjistíte, že jste jenom v jiném konzumním vězení! Snažit se uniknout z civilizace do divoké přírody je naivní protože jsme už natolik zdegenerovali, že v divoké přírodě nedokážeme už dlouhodobě bez moderních výhod a jistot existovat, a jistě zde brzo zemřeme.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a třináct