Je zde člověk zbytečným parazitem

Napsal GVKB (») 31. 5. 2015 v kategorii J, přečteno: 310×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Z díla je spatřen tvůrce, často je ale tvůrcům kritika jejich díla velmi nepříjemná, a tak dělají vše pro to, aby nebylo možné jejich dílo kritizovat, a snižovat tak jeho hodnotu. Ten kdo se drze snaží kritizovat cizí dílo, se vystavuje odplatě, protože vše co je zde inteligentní, to je zde i lakomé a sobecké, i když si to často hraje na to, že to není lakomé a sobecké! Mocní smějí kritizovat bezmocné, protože využívají toho, že se jim nemohou ti, co jsou bezmocní bránit.

Následkem boje o moc je zde konkurenční kultura, ve které je nám ten druhý peklem, a tak se každý snaží se před druhými dobře utajit, aby si zde on mohl jako parazit i dobře žít. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, něco neprojde kontrolním sítem, a tak o tom řekneme že je to chybné, je ovšem síto správné? Existujeme v kultuře kde jsou na vše jenom síta která automaticky dokážou rozhodnout co je správné a co je chybné, není zde čas ani chuť rozhodovat bez pomocí síta a tak se vše stává tím, jaká zde jsou síta v rovině; ekonomické, sociální, psychické, politické, náboženské, umělecké, programové, informační, idealistické, vědecké, technické, sexuální, regulací, zákonů, norem, vyhlášek, morálky, fetišů, pohádek, pověr, mýtů, rituálů, atd.

Příčinou je snaha o to se vyhnout problémům s chybným rozhodnutím, co je psáno to je i dáno, a pokud je zde kulaté razítko, tak je dokonáno, a lze i lidi nahnat po milionech do plynových komor, protože někdo nahoře to napsal na papír, a dal na to kulaté razítko. Co když ale roboti s umělou inteligencí, napíší na papír to, že je zde člověk zbytečným parazitem, a že je třeba lidi vyhladit z tohoto digitálního systému, centrální všemocný GVKB robot co je nahoře, to potvrdí kulatým GVKB razítkem, a tím zde skončí na věčné časy, naše sobecká lidská kultura ve které se lhalo a kradlo!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a deset