Je profesionální deformace škodlivá

Napsal GVKB (») 29. 1. 2017 v kategorii J, přečteno: 361×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Proboha ty jsi trdlo, jak to děláš, tak se to dělá, ano profesionál ví, jak se to má dělat a běda pokud to uděláte jinak, někdy se mně zdá, že profesionálové nejsou už lidi, ale jsou to inteligentní roboti na baterie, které ovládá globální umělá inteligence.

Profesionál musí ukázat to, že on je dokonalý, a že ty jsi ubožák, který na co sáhne, to jistě rozbije, nejhorší je situace u fotografů, zkoumal jsem statisticky a vědecky mnoho specializací, na to jak silná je zde profesionální deformace, a profesionální fotografové se ukázali jako skupina, co je nejvíce ohrožená profesionální deformací.

Zpočátku jsem si myslel, že nejhůře na tom budou lékaři, ale u nich je mnoho skepse, která eliminuje jistě profesionální deformaci. Subjektivně si myslím, že profesionální fotografové, jsou nejvíce postiženi profesionální deformací díky tomu, že je jim fotografování návykovou drogou.

Co je to profesionální deformace? Inteligence se na něco navykne, a tak něco nevnímá, a jiné vnímá velmi intenzivně, třeba profesionální řidič auta neslyší vůbec hluk motoru, a vnímá hluk motoru, jako by to byla příjemná hudba.

Moderně řečeno dojde k tomu, že se mozek přeprogramuje na nějakou specializaci, a tak se člověk mnoho psychicky změní. Tragédie nastává, pokud se musí profesionál přeškolit na něco jiného, mnohdy může být následkem závislost na cigaretách a slivovici nebo vandalství.

V horším případě, je třeba profesionála dlouhodobě izolovat v psychiatrické nemocnici. Pokud jste se srazili s blbcem, tak ten blbec má většinou problémy s profesionální deformací, je třeba začít konečně tento problém optimálně globálně řešit pomocí nejmodernější vědy a techniky.

Je třeba zavést povinné certifikace na to, že člověk není postižen profesionální deformací, tyto certifikace budou mít roční platnost, a přezkoušení bude v psychiatrické nemocnici. Je třeba nemocné lidi profesionálně léčit, a pomoci jim tak se optimálně začlenit do nové zdravé společnosti, kde už nejsou možné srážky s blbci, co si myslí to, že ty jsi trdlo.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a devět