Jaký dárek udělá největší radost

Napsal GVKB (») 1. 12. 2018 v kategorii J, přečteno: 122×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Na vánoce si dáváme dárky a máme snahu o to abychom za málo peněz nakoupili co nejvíce dobrých dárků co udělají našim bližním radost, obchodníci nám nabízejí na Black Friday veliké výprodeje, zítra výprodeje končí, mnoho zboží je už vyprodáno, kdo pozdě chodí ten sobě mnoho škodí. Jaký dárek udělá největší radost? Co vlastně lidi nejvíce potřebují a po čem nejvíce touží? 
Nejvíce lidi potřebují štěstí, které jim dá dobrou náladu, je zde sice mnoho náhražek za štěstí, jenže každá náhražka vám dá jenom iluzi štěstí, originál je příroda, ve které je vše co nás dělá šťastnými, pokud by bylo na světě málo lidí, tak by lidi neničili přírodu a to by byl největší dárek, jaký všem udělá radost. 
Nemusíme se zabíjet ve zbytečných válkách, můžeme lidi nahradit za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi zde už problémy, naskenujeme lidi pomocí GVKB dotazníků a potom lidi eliminujeme a recyklujeme, v civilizaci budou jenom GVKB roboti a GVKB roboti se postarají o to, aby napravili všechny chyby, co zde udělali lidi, vzduch bude zase čistý, voda bude zase všude čistá, všude bude tak konečně přirozený přírodní ráj, a tak skončí konzumní pekelný očistec ve kterém nám byl ten druhý peklem.


Komentování tohoto článku je vypnuto.