Jaké priority mají nejvíce u nás lidé?

Napsal GVKB (») 19. 4. 2018 v kategorii J, přečteno: 200×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

01

Většina lidí má díky chybným prioritám deprese, a když jim specialista řekne, že by měli změnit svoje priority, pokud se chtějí zbavit deprese tak jej neposlechnou! 

02

Jak si to uděláš takové to i máš, komu není od specialisty rady, tomu není zde ani pomoci

03

Často je slyšet kritiku na ty co jsou dole, že za nic nestojí, a proto si nezaslouží se mít dobře, jakmile se někdo ale pokusí o kritiku těch, co jsou nahoře, tak je tvrdě potrestán. 

04

Zaměstnavatelé naříkají na to, že nemají kvalitní zaměstnance, zaměstnanci naříkají na to, že nemají kvalitní zaměstnavatele, kde je chyba? 

05

Chyba je v dobrotě k tomu co si naši dobrotu nezaslouží, je to jako zalévání plevele, plevel musíme eliminovat, a to jak plevel v našem těle a naší duši, tak i plevel okolo nás, právo na výhody a jistoty může mít jenom ten, kdo si plní správně svoje povinnosti, vše je zde obchod, ve kterém je něco za něco! 

06

Podívejme se na politiky, před volbami si hrají na dobré hospodáře a slibují voličům, že se budou mít ekonomicky a sociálně líp, po volbách okamžitě na svoje volební sliby zapomenou, a stávají se z nich bezcharakterní kariéristi, co se perou o vysoké státní funkce, aby se měli líp.

07

Ano, z díla poznáme tvůrce, to by si měli voliči konečně uvědomit, než se rozhodnou jít k volbám, které jsou mediálně zmanipulované. 

08

Z dálky můžou čerti vypadat jako andělé, jenže v konzumním egoistickém pekle, nejsou žádní svatí andělé, zde jsou jenom hříšní čerti, a s čerty nejsou žádné žerty, to nám ukazují konflikty a války. 

09

Jaké priority mají nejvíce u nás lidé? 

10

Nejčastější prioritou je konzumní kultura, z lidí se stali pasivní konzumenti, co konzumují to, co je jim nabídnuto, a nepřemýšlí nad tím, jestli je to tak správné, hodnotné knihy už nikdo nečte, každý čte jenom to, co nemá žádnou informační hodnotu, a tak má v hlavě jenom samé hlouposti, a stává se z něj hlupák.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět