Jak zvládnout optimálně rychle složité problémy?

Napsal GVKB (») 15. 12. 2016 v kategorii J, přečteno: 356×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Základem je si ulevit fyzicky a psychicky, prostě si lehnete, vezmete si léky na deprese a léčíte se klidem, začnete hovořit o smrti, a tom že jste žili zbytečně, snažíte se na okolí působit depresivně, podělíte se rádi o svoje deprese, a myšlenky na smrt. To co vás škodolibě dostalo do deprese, jistě očekávalo, že budete aktivně řešit depresi, a hledat marně štěstí a zázraky.

Tolik jste si přáli lásku od svého okolí, ale nikdo vás nepochová a nepohladí, jste z toho smutní, a utíkáte do samoty, nemáte chuť na společnost a práci, ti druzí se musí začít snažit vás hladit a dávat vám dárky. Musíte si depresi užít, stejně jako si užíváte dovolenou u moře, okolí musí konečně pochopit to, že není výhodné se snažit vás dostávat škodolibě do deprese, tím že k vám bude zlé.

Základem je donutit druhé, aby museli čekat a tím přicházeli o hodnotný čas, já mám deprese, ty budeš muset dlouho čekat, to je základní heslo k tomu, jak zvládnout optimálně složité problémy, představte si, že jste stroj, co má vybité baterie, a jenom to že vás bude mít okolí rádo, může vaše baterie nabít, vše je zde jenom o parazitování a když paraziti ve vašem okolí poznají, že u vás neuspějí, tak si půjdou najít jiného hostitele.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět