Jak ůspěšně rychle vyrůst?

Napsal GVKB (») 24. 8. 2015 v kategorii J, přečteno: 454×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tam kde je konkurence, tam je i snaha o to, jak ůspěšně rychle vyrůst, roste to co se má dobře, a logicky zakrní to, co se má zle. Podívejte se do přírody z blízka a sledujte u všeho živého růst, proč se něco má zde zle, a tak to zakrní? Vše je zde evoluční experiment, ve kterém se to co je úspěšné má dobře, a to co je neůspěšné se má zle, podívejme se na parazity jak jsou úspěšní, a jejich úspěch je postaven na neůspěchu hostitelů. Proč není úspěšný UNIX operační systém FreeBSD 10,2 a je úspěšný Windows 10 ? Vždyť FreeBSD 10,2 je zadarmo, a nemusíte se zde bát toho, že by vás zde někdo špehoval, jako ve Windows 10!

Windows 10 je pro amatéry a FreeBSD 10,2 je pro profesionály, amatérů je ale zde 99% a profesionálů je jenom 1%! Podívejme se na obilí které člověka nasycuje už mnoho tisíciletí, úspěch obilí je v tom že jde o konzumní produkt pro amatéry. Každý kdo se pokusí vytvořit produkt pro profesionály, ten zde není úspěšný, protože profesionálů je jenom 1%! Nejlépe se prodávají pohádky plné fantazie, a nejhůře se prodávají knihy o; ekonomice, politice, nábožensví, vědě, technice, atd. podívejme se třeba na chleba který je základem lidské potravy, chleba je zde pro amatéry a tak se může produkovat v obrovském množství a je zde i mnoho druhů chleba a jiného dobrého pečiva. Proč házíme po prezidentech vajíčka, a ukazujeme jim červené karty?

Prezidenti nám nabízejí FreeBSD 10,2 , ale my chceme Windows 10, potřebujeme prezidenty, co uspokojí amatéry, tím že jim zajistí jednoduchý dobrý život, ve kterém není; nezaměsnanost, bída, exekutoři, byrokratismus, centralismus, korupce, atd. nikdo zde není tak bohatý aby používal FreeBSD 10,2 ve kterém nelze spustit mnoho dobrých programů, a nejsou zde ani ovladače pro mnohé. Všechny snahy, udělat násilně z lidí profesionály, jsou naivní a marné, je třeba se smířit s tím že jenom 1% lidí na světě je zde profesionálem a 99% lidí na světě to jsou amatéři, podívejme se na našeho úspěšného podnikatele, který u nás vyráběl za kapitalimu, kvalití levné boty pro celou Evropu, on pochopil to, že pokud bude sloužit správně amatérům, tak on zde bude i úspěšným podnikatelem.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a deset