Jak spláchnout depresi do hajzlu?

Napsal GVKB (») 25. 5. 2016 v kategorii J, přečteno: 420×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Deprese je na hovno, a máme z ní veliké hovno, logicky toužíme po tom spláchnout depresi do hajzlu, možností se nabízí více, většina zbabělých hříšníků splachuje depresi do hajzlu pomocí drahé návykové toxické chemie, problémem je zde to že si ničíme zdraví, okrádáme se o peníze, navíc se nám deprese vždy rychle zpět vrátí jako bumerang, a praští nás škodolibě do hlavy.

Takže splachování deprese do hajzlu pomocí chemie je chybné řešení, jaké je ale tedy správné řešení? Správné řešení je si koupit GVKB odpustky které zajistí na mnoho let pobyt v posmrtném ráji a potom spáchat sebevraždu. Podívejte se na sebevraždu z nadhledu, jsi zde jenom nulou, která to má v hlavě vynulovaný a tak zde je od narození do smrti jenom na hovno, navíc stejně musíte jednou umřít, o tom nikdo nepochybuje, a proč smrt zbaběle odkládat?

Nikdo si dosud nestěžoval na deprese po svojí smrti, tedy jde o 100% jistotu, jak se zbavit na věčnost depresí. Existuje i mnoho jiných řešení, jak se zbavit deprese a nespáchat sebevraždu, všechna tato řešení jsou krátkodobá, a náročná na čas a peníze. Je třeba si uvědomit to, že deprese je následkem chyb v nás a okolo nás, je naivní věřit v to, že bude lépe, protože nějaká ideologie vám to slibuje, lépe už bylo, bude vám už jenom hůře, protože budete stárnout a blbnout.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a šest