Jak si najít svoji životní cestu ke štěstí?

Napsal GVKB (») 2. 12. 2018 v kategorii J, přečteno: 81×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Moje hra a moje pravidla o tom je cesta ke štěstí, podívejte se na zvířata nebo na děti, je to o tom, že mají svoji hru a svoje pravidla, jakmile hrajete cizí hru podle cizích pravidel tak jste logicky nešťastní, vaše dobrota je příčinou vaší psychické žebroty, ano ti druzí jsou blázni, o tom tento konzumní svět je, ten druhý je jiný a hraje jinou hru, proto je blázen, normalita je o tom, dobře se utajil před druhými, a dobře si i žil. 
Nacistické koncentráky s plynovými komorami v nahotě ukázali to, že tento konzumní svět je blázinec a největší blázni zde z centra vše ovládají, moje řešení je jednoduché, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Lidi se pomocí dotazníků naskenují a potom se eliminují a recyklují, v civilizaci budou místo lidí GVKB roboti, člověk to byla evoluční testovací verze a robot to je finální verze. 
Odpověď na základní otázku absolutna a života zní, DOBROTA JE ŽEBROTA. Statistika sebevražd jasně odhaluje to, že dobrota je žebrota, čím více jsou lidi násilím nucení k dobrotě, tím více páchají sebevraždy. Zlí lidé co jsou díky protekci a kariérismu nahoře, a mají zde moc a bohatství, hlásají mediálně dobrotu, a tak dělají z těch, co jsou dole žebráky, co myslí na sebevraždu. 
Z díla se pozná kdo je zde profesionál a kdo je amatér, podívejte se na dílo těch, co jsou nahoře, jejich dílem je konzumní blázinec ve kterém 1% elitních lidí žije v ekonomickém ráji a 99% lidí žije v ekonomickém očistci a jejich naděje na to, že jim bude lépe, je naivní, protože je tento systém uzavřen pomocí; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, dogmat, rituálů, protekce, atd. Už brzo zde bude robot s kravatou, který nahradí vysokoškoláky a středoškoláky s maturitou, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Práce pro lidi nebude, pro lidi zde bude jenom cesta do krematoria, kde skončí jejich egoistická hra o výhody.


Komentování tohoto článku je vypnuto.