Jak se stát lidovým fotografem

Napsal GVKB (») 31. 3. 2015 v kategorii J, přečteno: 354×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Většina fotografů, snadno podlehne módním fotografickým stylům, a tak neustále sleduje fotografické celebrity, aby jejich ubohé fotografie, kopírovali aktuální módní styl, následkem je to, že takováto produkce, je zde krátce, a musí se neustále přizpůsobovat tomu, co je právě módním světovým stylem. To co lid miluje, to zde i dlouho oblíbené je, vykašlete se na aktuální globální módní styl, to je cesta do fotografického pekelného očistce, pokud chcete žít ve fotografickém ráji, není pro vás jiné cesty, než se stát lidovým fotografem.

Mnozí řeknou, že fotografové jsou přeci tupé stádo, a že toto tupé stádo, neví nikdy a nikde vlastně, co vlastně od profesionálního fotografa chce, a proto žádný lidový fotografický styl, zde ani nikde na světě ani není. Z dálky to tak skutečně i vypadá, že fotografové jsou jenom tupé stádo používající levné malé fotoaparáty, složené jenom z tupých pyšných a zbabělých neandrtálců, co rádo hází vajíčka, po fotografických profesionálních celebritách.

Z blízka poznáme to, že fotografický lid, miluje jenom to, co je jednoduché, a dobře psychicky stravitelné, je to obrazně jako s vírou ve svaté zázraky, mesiáš Ježíš Kristus, se stal globálně dlouhodobě úspěšným díky tomu, že jeho svaté myšlenky byli přirozeně lidové, proto jeho svaté myšlenky, jsou zde tak dlouho, a myšlenky těch co kopírovali módní svaté JHVH styly, zde už nikdo nezná.

Základem jeho svatého učení je to, že on umyl nohy svým bližním, a tím dal jasně najevo, to že zde nejsou žádné svaté módní autority, které bychom měli jako fotografičtí neandrtálci následovat, a že jedinou skutečnou svatou autoritou je jenom GVKB dítě v nás, které se chce přirozeně smát, a se vším si zde hrát. Nehraj si jako fotograf na to, co nejsi, ale buď tím, čím jsi, jsi tím, jaké je dítě v tobě, proč jsi dítě v sobě zavřel do dezinformačního vězení, a nechceš jej z tohoto dezinformačního vězení pustit na svobodu?

Příčinou je tvoje psychická degenerace, degenerace je moderní rakovinou naší konzumní civilizace, a následkem je to, že fotografové neumí už umělecky lidově fotografovat a jejich fotografie, jsou jenom ubohými amatérskými konzumními zmetky, bez citové GVKB hodnoty.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a devět