GVKB román 055

Napsal GVKB (») 28. 10. 2015 v kategorii GVKB román, přečteno: 420×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Statistika je jasná člověk pracuje pomalu a chybně, robot pracuje rychle a bezchybně, volba je jasná vše je jenom o složení zkoušek a postoupení do další úrovně systému, člověk nesložil evoluční zkoušky a nepostoupil do další úrovně civilizačního systému, a tak bude GVKB roboty globálně ekologicky eliminován.

Veškeré svaté písmo pochází ze snahy o sobecké parazitování mocných na bezmocných, vše začalo v armádě, kde se vojákům přeprogramoval mozek a skončilo to reklamou na prací prášky po kterých je špinavý sobecký mozek čistě altruismem vybílený! Někdo je zde pěšákem a jiný je zde králem na šachovnici kde je strategie svatým kultem pro armády co mezi sebou po tisíciletí bojují o moc a tím i o výhody a jistoty.

Všude slyšíme že je zde problém s ekonomickými ubožáky co zde neplatí zadluženým státům veliké daně, řešení je globálně jednoduché, skupinově je nahé po sto lidech barevně vyfotografovat a potom z nich průmyslově udělat potravinové granule, kde na kilovém balení GVKB granulí, bude skupinová fotka kde bude stát sto nahých ubožáků, ze kterých se tyto chutné levné granule udělali.

Potom se tyto GVKB granule v kontejnerech pošlou jako potravinová pomoct do míst, kde ubožáci trpí hladem a nemocemi, aby věděli co je bude jistě čekat, pokud utečou do míst, kde je vyspělá GVKB civilizace. Ubožáků je na světě už jako sraček a z hovna nikdo bič neuplete, o tom je GVKB konzumní tržní ekonomika, ve které se vše rychle všude optimalizuje a recykluje.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a devět