GVKB ví jak si užívat života

Napsal GVKB (») 27. 9. 2018 v kategorii G, přečteno: 247×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jednou se to stane, zjistíte, že jste už nemocní a staří, a že jste si neužili vůbec život, a že vám nikdo neporadil, jak si máte užít život optimálně. Reklama tvrdí kup si zboží nebo službu, a budeš si užívat života, jde o podraz, podívejte se na lidi, co mají bohatství a moc přesto si neužívají života, kde je zakopaný pes. Zakopaný pes je naše autoritativní výchova, založená na odměnách a trestu, stali se z nás roboti na dálkové ovládání, robot je psychicky mrtvý, a tak si nemůže logicky užívat života. 
Žijete jenom pro úspěch a peníze, a vše ostatní pro vás nic neznamená, komu není rady, tomu není pomoci, hra na to jak být úspěšný, je jako konzumovat slivovici a kouřit cigarety, je vám jenom poskytnuta krátká iluze štěstí, a potom následuje deprese, dostáváte se do začarovaného kruhu a následkem je nemoc a smrt. Příčinu už znáte, ale co s tím lze dělat, jak proměnit mrtvého robota v živého člověka? 
Kupte si doménu a založte si blog, tam dávejte svoje myšlenky a svoje fotky, když si přečtete něco, co jste napsali před deseti lety, tak si uvědomíte, jaké pokroky jste udělali na cestě k tomu, aby se robot proměnil v člověka, který si umí užívat života. Mnozí by chtěli zázračnou pilulku, po které se robot promění na člověka, na nemoci těla jsou pilulky, na nemoc psychiky jsou zase nové priority, změnit priority je jako zbořit dům a na nových základech postavit nový dům ve kterém bude vaše duše bydlet.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a pět