GVKB 009

Napsal GVKB (») 9. 2. 2018 v kategorii G, přečteno: 493×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Léčit a vyléčit o tom je život. Jde o to si uvědomit to, jak jsme na tom a potom se léčit, jdi do nemocnice oni ti poví jaké máš nemoci, zdravý člověk je iluze, léčit a vyléčit o tom je život. 
Nejlepším lékem je jednoduchost, všechny nemoci jsou následkem složitosti, náš svět se stal zbytečně složitým protože ti co zde mají výhody a jistoty vytvořili mnoho chybných pravidel, která jim zajišťují výhody a jistoty, pácháme zlo ve snaze se mít dobře, dobrota je zde jenom žebrota, následkem je konzumní očistec. 
Koncentrační nacistické tábory v nahotě odhalili to, že člověk je jenom dobytek s nulovou hodnotou, a ti co mají moc, mohou lidi po milionech beztrestně vraždit v plynových komorách. Podobný problém je dneska s extrémisty, co zabíjejí lidi pomocí; aut, letadel, samopalů, bomb, mučení, drog, atd. protože jsou psychicky nemocní, kde je chyba v tomto konzumním systému? 
Chyba je v tom že jsou lidi psychicky nemocní a nikdo je neléčí, svět potřebuje uzdravit ze svých nemocí, nestačí jenom léčit politiky pomocí léků v psychiatrické nemocnici, je třeba vše zjednodušit, je to jako s telefony, na telefonování je nejlepší klasický telefon se sluchátkem na krouceném kabelu, drahé mobilní telefony jsou k ničemu a jenom nám způsobují problémy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedna