Deprese je trestem za chybné priority

Napsal GVKB (») 22. 5. 2016 v kategorii D, přečteno: 504×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Komu není dáno poznat správné priority, tomu už není možno pomoci s jeho depresemi, deprese postihuje; psychiku, ekonomiku, politiku, podnikání, obchod, školství, rodinu, náboženství, umění, sport, atd. Na počátku života je každý situací nastaven na to, co bude pro něj trvale prioritní, a tyto priority už nedokážeme změnit.

Ten kdo má chybné priority je bláznivým letadlem které potřebuje přistát na normálním letišti, kde načerpá benzín k dalšímu letu. Každý subjekt a objekt je originál, v originální situaci, a tak potřebuje i originální priority, díky kterým on nebude mít deprese, nemohou zde být univerzální priority, které každému pomohou, aby on neměl deprese.

Každý subjekt a objekt si musí sám najít svoje správné priority, a nesmí při hledání správných priorit spěchat, neočekávejte pomoc od specialistů, každý specialista vám bude nabízet chybné priority, které vychází z jeho specializace.

Něco za nás mohou udělat dobře druzí a něco za nás dobře druzí nemohou udělat, nejlépe zná každý sám sebe, ten druhý nás nezná, a nezná ani situaci ve které žijeme, a tedy nám nemůže říkat jaké máme mít existenční priority. Správné priority poznáte podle toho že nebudete mít deprese, vše co vám způsobuje deprese, to je chybná priorita.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a nula