Chyby jsou příčinou každé deprese

Napsal GVKB (») 25. 5. 2016 v kategorii Ch, přečteno: 491×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Je třeba si uvědomit následky našeho myšlení a konání, pokud myslíme a jednáme jako zvířata, nemůžeme se divit tomu, že nám to ostatní oplatí, vše co světu dáváme, to i nazpět dostáváme. Podívejme se na fanatismus u jedinců a organizací, minulost naší kultury je plná fanatismu a následkem bylo mnoho fyzického a psychického násilí.

Neustále budujeme ploty a opevnění, abychom byli v bezpečí před fyzickým a psychickým násilím, ten druhý je nám pekelným očistcem, protože jsme si mnoho vzdálení. Civilizace nám přinesla výhody a jistoty bohužel následkem bylo přelidnění a degenerace, takto jsme byli vyhnání z přírodního ráje do konzumní civilizace, kde existuje armáda a daně.

Poslední dobou se rozmohla ubohá filosofie, to co nelze snadno rychle vyřešit, to neřeš, a zbaběle od problémů uteč, následkem je kultura zbabělých ubožáků, co jsou pyšní a lakomí. Máš deprese tak si zapal cigaretu, nebo si vezmi prášky na deprese.

Nehledej zde marně a naivně někoho, kdo najde příčiny tvojí deprese, a ty příčiny správně odstraní. Chyby jsou příčinou každé deprese, lidi co mají vysokou školu, dělají začátečnické chyby, a snaží se tyto chyby chytře ukrývat, a veřejně říkají, že oni za nic nemohou.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvě