Co je základem ekonomiky?

Napsal GVKB (») 27. 10. 2015 v kategorii C, přečteno: 301×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pokud něco nemá základy tak to snadno spadne, ekonomika pořád zde padá do deprese, tedy logicky současná ekonomika nemá pevné základy, logicky je zde zvědavá otázka, a co je tedy objektivním základem ekonomiky? Navštívil jsem s touto otázkou mnoho lidí a získal tak mnoho různých odpovědí, od hloupých odpovědí až po chytré odpovědi, těch chytrých odpovědí bylo málo, protože 99% lidí je zde hloupých a tak jsou ekonomicky negramotní.

Základy jsou skryté našemu zraku, a tak o nich nevíme, přesto jsou základy tím, na čem se zde vše musí postavit, a základem pro ekonomiku je morálka! Všimněme si, že tam kde žijí lidi bez morálky, tam je ekonomka pořád v depresi, jak dochází k tomu, že lidi mají problémy s morálkou a neuvědomují si to, že následkem bude deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, spravedlnosti, rodiny, umění, sportu, psychiky, atd.

Je to morální, nahnat miliony židů do plynových komor, jenom proto, že podle fanatických Němců, jsou židé zde jenom zlými parazity, co se musí otrávit jedem vyrobeným na hubení parazitů? Co kdyby židé fanaticky prohlásili, že ten kdo není zde pravým židem, ten je zlým parazitem, a tak bude nahnán do plynové komory, a zde otráven jedem na hubení parazitů, oko za oko, a zub za zub, proč by to nemohli židé jednou konečně učinit, jejich svatá ideologie jim to umožňuje!

Je to morální, aby člověk parazitoval na člověku? Představme si lidskou společnost, ve které není nikde na světě už žádná morálka, jak by taková společnost vypadala? Z lidí by se stali divocí zločinci, a byl by zde jenom bezcitný boj, ve kterém by silnější zločinci, zabíjeli slabší zločince, zakrátko bychom se vrátili do období divokého kanibalismu. Proč nám vadí ekonomická emigrace lidí, co mají tmavou pleť, do míst kde žijí lidi, co nemají tmavou pleť? Do morálního ekonomického systému, se chtějí nastěhovat ekonomicky nemorální lidé, to je obrazně jako by se do vašeho domu se zahradou, chtěli násilně nastěhovat bezdomovci!

Testujeme u lidí inteligenci, a zapomněli jsme na test morálky? Je třeba začít lidi globálně optimálně od narození do smrti každoročně testovat, a ten kdo neprojde optimálními globálními testy, co používají k testování umělou GVKB inteligenci, ten bude eliminován, jako parazitující hmyz v GVKB plynové komoře, pomocí GVKB plynu na hubení lidského hmyzu. Prevence je základem pro ekonomiku a politiku, díky prevenci se eliminuje problém s lidmi, co zde nejsou morální, a tak myslí a jednají nemorálně jako Adolf Hitler, je třeba začít s globálním úklidem nemorální genetické špíny.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvě