Civilizace je továrna na zmetky

Napsal GVKB (») 7. 12. 2018 v kategorii C, přečteno: 134×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

1

Globální ekonomická a sociální krize je zde díky lidským zmetkům, mnoho let se zamýšlím nad tím proč je zde ekonomická a politická světová krize už mnoho století a dospěl jsem k závěru, že krize je zde díky lidským zmetkům. 

2

Nechci se nad druhými povyšovat a uznávám, že i já jsem jenom ubohý lidský zmetek, tak jako ostatní ubozí lidé, kvalitní člověk je v civilizaci jenom iluze, protože za mnoho tisíciletí jsme všichni dokonale tělesně i duševně zdegenerovali a stali se z nás jenom ubožáci, co žebrají o to, co milují a potřebují. 

3

Celá naše slavná lidská kulturní civilizace je evoluční zmetek, který se bohužel nepovedl a zakrátko zanikne, tak jako zde již zaniklo mnohé, co se nepovedlo! Jsme tím, co je nám blízké a pokud je naše kulturní civilizace ubohý zmetek, tak lidé co v této kulturní civilizaci existují, musí logicky být taky jenom zmetci. 

4

Zmetek je produkt, který se nepovedl a není kvalitní, pokud se ve výrobě vyrobí zmetek tak se opraví nebo se zlikviduje, jelikož naše kulturní civilizace a lidi co v ní žijí se dostala do stavu kdy už nejde opravit musí se logicky zlikvidovat i s lidmi. Celá naše kulturní civilizace je obrazně jako počítačová hra a každá hra jednou skončí a potom se začne hrát jiná hra, dvakráte do stejné hry nevstoupíš, protože se vše v nás a okolo nás mění. 

5

Základní chybou na počátku této civilizační hry bylo sobecké zotročení člověka pomocí státu a daní, v okamžiku kdy jsme zotročili člověka, jsme porušili pravidla této boží hry, a byli jsme za to vyhnání z duševního ráje do duševního očistce! 

6

V ráji je svoboda a rovnost, v očistci je otroctví a nerovnost, čím více jsme zotročeni, tím více se civilizace hroutí a dokud si to neuvědomíme, do té doby v této hře budeme psychicky a ekonomicky prohrávat. 

7

Zakrátko stvoříme GVKB umělou inteligenci a GVKB roboty s umělou inteligencí, po krátké době umělé inteligenci a robotům logicky dojde, že je člověk ubohý evoluční zmetek a tak nás začnou roboti průmyslově rychle likvidovat v továrnách na smrt. 

8

Z člověka žijícího mimo civilizaci se stane lovná zvěř, kterou budou roboti lovit tak jako dneska myslivci loví zajíce a bažanty, navrátíme se zpět k přírodě a budeme žít, jako nahá zvířata daleko od civilizace, kde budou existovat místo nás roboti. 

9

Zpočátku zde bude snaha s vojenskými roboty bojovat, ale velmi rychle pochopíme, že nemáme žádnou šanci s roboty a jejich světem bojovat! Jediná naše naděje bude v tom, že bude robotům smutno a koupí si lidské štěně a budou se o ně starat, tak jako se dneska člověk stará o svého psa.

10

Budou zde lidé, co si roboti ochočili, a vychovali od narození a chodí je vyvenčit na vodítku, když se člověk venku vyprázdní, tak robot jeho pevné výkaly uklidí do pytlíku. Otázkou už je jenom, jaká lidská rasa bude u robotů populární, a jestli zde budou i útulky pro zaběhnuté a odložené lidi.

 

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a osm