Centralismus se zhroutí díky umělé inteligenci

Napsal Guru Vit Kouba Bhagavan (») 17. 1. v kategorii C, přečteno: 117×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ano, kvalitních otroků je nedostatek. Zaměstnavatelé jednají se zaměstnanci jako s otroky, nejde o nový problém a není to problém jenom u nás, příčinou tohoto problému je to, že jsme si mnoho vzdálení a tak miliony zbytečně mrtvých otroků ve válce to je jenom statistika ale, když zemře prezident nebo celebrita, tak je to najednou pro národ tragédie. Pokud otrok nesežene zaměstnání tak z něj exekutoři udělají bezdomovce, nebo skončí ve vězení kvůli krádežím, média se tímto problémem nezajímají, je zajímá to, že prezident klade věnce na hroby, o tom je potřeba otroky informovat. 
Pokud ekonomické problémy překročí snesitelné hranice tak následkem bývá revoluce nebo válka, pořád platí chléb a hry, nespokojení otroci nemají už co ztratit. Je třeba nakupovat moderní drahé zbraně a vydržovat obrovské armády, i když nejsou peníze na to, aby se optimálně investovalo do; zdravotnictví, školství, dopravy, modernizace, čistoty, bydlení, důchodců, atd. Nešetří se jenom na zaměstnancích, šetří se i na dopravních systémech, a tak padají mosty nebo jsou ucpané silnice, samozřejmě za chyby mohou ti, co zde byli před námi, my za nic nemůžeme. 
Zhroutil se socialismus a zhroutí se i kapitalismus, přijdou roboti s kravatou a najednou nebude už pro lidi práce za mzdu, pořádek zajistí všude policejní roboti a očipování lidí, lidi se nakonec odsunou do rezervací daleko od civilizace, a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nemohli rozmnožovat. Zazvonil zvonec a lidskému otroctví bude konec, nejsou lidi, tak s lidmi nejsou problémy. Kdy se zhroutí centralismus? Centralismus se zhroutí díky GVKB umělé inteligenci, vše se najednou propojí a už nebudeme potřebovat prezidenty a ředitele, povoláním budoucnosti je hodinový manžel, který levně a rychle pomůže lidem, co jsou na tom zle, a nechtějí platit za drahé monopolní služby.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a čtyři