Ano, znám optimální cestu k lepšímu životu všech lidí

Napsal GVKB (») 24. 5. 2018 v kategorii A, přečteno: 195×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Je snadné soudit a je těžké pochopit vše v nás a okolo nás, máš problém a tak se snaž pochopit příčinu problému, řešením není extrémní řešení, máš hlavu a ruce na to abys je používal k tomu, že si poradíš s problémy, věř tomu, že vše co je zde živé to má i problémy. 
Nejčastějším problémem je zde nedostatek; času, peněz, lásky, pravdy, štěstí, atd. hodnotu má zde to co potřebujeme a je toho veliký nedostatek, ekonomika a politika je věda, která řeší komplexně problémy s nedostatkem hodnot tím, že hledá způsoby jak minimalizovat chyby, co dělají lidi a systémy. 
Podívejme se na řidiče, co porušují na silnici pravidla provozu a tím způsobují problémy, to je optimální ukázková situace, problém je v prioritách, hlava řidiče se rozhodla, že pravidla provozu na silnici nejsou prioritní, a že je prioritní spěch nebo něco jiného. Má potom smysl učit lidi správná pravidla a správné limity, když jejich pyšná hlava se rozhoduje nakonec stejně podle egoistických priorit? 
 Když hraji šachy s počítačem, tak počítač nedovolí porušení šachových pravidel, v tomto řešení spatřuji cestu k lepšímu životu lidí, do všeho se instalují kontrolní inteligentní systémy, a ty zablokují lidem možnost, porušit pravidla a limity. Dostanete v zaměstnání chuť na cigaretu nebo pivo, ale kontrolní systém vám zablokuje možnost v zaměstnání kouřit cigarety a pít pivo, dostanete chuť lhát a krást ale kontrolní systém vám to zablokuje.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a sedm