Ano, za vším je, strategie čistých rukou

Napsal GVKB (») 29. 1. 2017 v kategorii A, přečteno: 309×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Zbabělci nejsou hrdinové. Kdysi dávno král byl osobně na bojišti, a bojoval za vítězství svého království, jenže král dostal strach, že se mu něco zlého na bojišti stane, a tak zde místo krále byl jenom jeho zástupce, který byl snadno nahraditelný a postradatelný.

Takto vznikla kultura mocných a bohatých zbabělců, co si mediálně hrají na hrdiny, je to jako při natáčení filmu, v rizikových scénách nastupují kaskadéři, aby se hlavnímu herci něco zlého nestalo. Moderně se tomu říká, strategie čistých peněz, na špinavou práci se najímají jenom cizí lidé, co nevědí, pro koho vůbec pracují. Co je to nadnárodní akciová korporace, kdo je zde příjemcem zisku z práce dělníků?

Ředitel korporace je jenom profesionální kaskadér, který může být rychle vyměněn za jiného kaskadéra. Stát je taky jenom nadnárodní akciová korporace, a prezident je taky jenom kaskadér, který je snadno nahraditelný, skutečný král je dobře utajen v ekonomickém ráji, a tak se mu nic zlého nestane.

Sledujme utrácení za luxus, a zjistíme kdo je zde skutečným králem, a kdo je zde jenom kaskadérem, z dálky vypadá vše totiž jinak než z blízka. Nadbytek vytváří nedostatek, aby mělo zde na světě 1% lidí nadbytek, tak musí zde mít 99% lidí nedostatek, ekonomika byla vždy uzavřená pomocí; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, atd. vždy zde byla ekonomická pyramida, kdy na vrcholu byl ráj a dole byl očistec.

Vrcholem parazitování byla za socialismu služba v armádě zadarmo po dva roky, mladý člověk byl potrestán vězením na dva roky, aniž něco zlého provedl! Tam kde existují daně a clo, tam není ekonomická svoboda, všude kde je na světě civilizace, tam jsou i daně a clo, dobrota je přeci žebrota. Nejde podnikat tam, kde jsou veliké daně a veliké clo, veškerý zisk takto sebere lakomý stát, a soukromý podnikatel je jenom kaskadérem, který je snadno nahraditelný.

Všude se zavádějí globální digitální kontrolní systémy, uděláš amatérskou malou chybu a okamžitě jsi tvrdě potrestán, proto zde jsou výjimky a imunita, pro ty co na nás z ekonomického ráje parazitují, a mají vždy dokonale čisté ruce. Je třeba konečně vtrhnout do každého ekonomického ráje, a pozatýkat ty, co mají čisté ruce, za neplacení daní a cla. Zákony nemohou být zlé k chudým, a hodné k bohatým, to je cesta do konzumního očistce, ve kterém je nám ten druhý peklem, základem ekonomiky je kvalita života, a kvalitní život je možný jenom tam, kde má každý špinavé ruce, od poctivé profesionální práce.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a nula