Ano, z díla se pozná profesionální tvůrce

Napsal GVKB (») 10. 7. 2018 v kategorii A, přečteno: 214×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tento svět o tom poznat kde je hranice a vědět jestli je správné hranici překročit, vše je zde ohraničeno a mnohé hranice nejsou vůbec viditelně označeny, a tak o nic o nich ani nevíme, nejčastější je zde ekonomická hranice, mám na to, nebo na to nemám peníze? Mám na to se snažit pochopit geniální knihu, nebo na to nemám psychiku, atd. o problematice hranic a problémů které hranice způsobují, bych mohl napsat mnoho geniálních knih, otázkou je, jste evolučně již připraveni na to, tyto geniální knihy pochopit? 
Dogmatické diktatury, dávají na černé seznamy informace a programy, které by překročili jejich hranice informovanosti lidí, hlupáci se snadněji ovládají, s příchodem internetu a televize, se začínají dogmatické svaté diktatury hroutit, a nic jim nepomůže použití násilí. Nechtějte násilím změnit druhé lidi nebo svět, chtějte změnit jenom sebe v tom, že poznáte svoje hranice, a to kdy lze tyto hranice překročit. 
Skončila jistě doba, kdy jsme se snažili překročit fyzické hranice, díky vědě a technice už není naše fyzická síla prioritní a prioritní je naše psychika, psychika je o seberealizaci ve správné specializaci, končí ubohá doba, ve které bylo důležité nalít si násilně do hlavy ve škole informace a programy, brzo budou informace a programy rychle a zdarma dostupné na internetu a v televizi, nikoho nebude zajímat tvůj titul, ale každého bude zajímat tvoje dílo, z díla se pozná profesionální tvůrce.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a třináct