Ano, z dělníků se stali levní roboti

Napsal GVKB (») 16. 12. 2017 v kategorii A, přečteno: 249×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Myslíme a konáme podle situace, a pokud se dostaneme do situace, která z dělníků udělá roboty, tak se z dělníků stanou levní a rychlí roboti, co myslí a žijí jako roboti. Pokud nějaký robot funguje pomalu a draho, tak je za to potrestán tím, že se z něj stane díky exekutorům bezdomovec. Roboti se rozdělují podle výhod a jistot, které jim centrální systém poskytuje, roboti co jsou nahoře ovládají násilně roboty, co jsou dole pomocí; peněz, politiky, reklamy, pohádek, dezinformací, trestů, odměn, atd. 
Robotům je naprogramován mozek pomocí politiky nebo náboženství, když je robotů někde už nadbytek tak zde jsou; krize, revoluce, války, atd., ve kterých se nadbytek robotů násilně eliminuje, pomocí vědy a techniky. To celé je jenom globální ekonomický stroj, který funguje automatiky, a každý dělník je zde jenom číslem s nulovou hodnotou, není možné z tohoto globálního systému někam utéci, protože všude je to jenom o tom, že kdo není robotem, ten nemá zde výhody a jistoty. 
Mnoho robotů závodí mezi sebou, aby zde získali výhody a jistoty, nadbytek je založen na nedostatku, aby mohlo zde být 1% elitních starých robotů, co mají výhody a jistoty které si většinou nezaslouží, tak zde musí být 99% robotů dělníků, co nemají výhody a jistoty, vše se rozdělilo na; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, atd. roboti se už smířili s tím, že jejich osudem je otrocky myslet a existovat tak dlouho, dokud nebudou eliminování v krematoriu. Smyslem života robotů je konzumace chemických drog, drogy dávají robotům radost a štěstí, bez drog je robot v depresi, a myslí na sebevraždu.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a sedm