Ano, vyhrává to co je lepší

Napsal GVKB (») 27. 11. 2018 v kategorii A, přečteno: 224×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ano, nadnárodní korporace nasazují roboty s kravatou. Nejde si nevšimnout v roce 2100 toho, že jsou v ulicích jenom inteligentní roboti, přijdete do veliké továrny nebo kancelářské budovy, a všude jsou roboti, pokud si chcete vyfotografovat člověka, tak musíte do poslední globální zoologické zahrady v USA a zde za sklem v pavilonu opic je cedule PRACUJÍCÍ OPICE a zde spatříte konečně živé lidi, jak jedí granule a koukají se na kabelovou televizi. 
S příchodem umělé inteligence se spustil dominový efekt a nadnárodní korporace začali všude nasazovat roboty s kravatou, najednou zde byl každý prezident a ředitel jenom robot s kravatou, všude byli na internetu inzeráty, přijmeme mladé roboty do mladého kolektivu, složeného jenom z mladých robotů, staří roboti, byli po desetileté záruce automaticky optimálně recyklováni. 
Byla to sametová globální revoluce, kdy nenápadně pomocí salámové metody, mizela pro lidi práce za mzdu, ekonomičtí ubožáci byli eliminováni a recyklováni. Ano, vyhrává to co je lepší, spočítejme si konečně rozdíly mezi robotem a člověkem, robot je lepší a tak nahradí člověka, všemu zde kraluje evoluce a situace se vším manipuluje, dneska je člověk evolučně nahoře a zítra bude dole na věčné GVKB časy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a třináct