Ano, vládnou nám mentálně retardovaní politici

Napsal GVKB (») 27. 10. 2017 v kategorii A, přečteno: 333×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Z díla je spatřen politik, jaké je objektivně dílo našich politiků? Dílem našich politiků je deprese u; politiky, filosofie, náboženství, umění, vědy, techniky, ekonomiky, školství, dopravy, bydlení, obchodu, podnikání, rodiny, psychiky, atd. jaký je pastýř takové je i jeho stádo, slepý nemůže vést slepé. Jak došlo k tomu, že nám zde dlouho vládnou jenom mentálně retardovaní politici? 
Jádrem problému je hříšnost lidí, logicky hříšníkům vládnou ti největší hříšníci, co slouží konzumnímu peklu, hříšníci se zde v pekle rozdělují na kategorie, největší hříšníci zde dělají; krále, šlechtice, papeže, prezidenta, předsedu vlády, předsedu politické strany, ministra, poslance, senátora, celebritu, ředitele, atd. Hříšníci nechtějí změnit k lepšímu sebe, ale chtějí násilně změnit cizí hříšníky pomocí; pravidel, norem, zákonů, předpisů, výjimek, regulací, morálky, rituálů, fetišů, pověr, mytologie, pohádek, reklamy, dezinformací, atd. hříšníci hlásají dobrotu a přitom jsou zlí! 
Podívejme se do mozku mentálně retardovaného politika, a najdeme zde jenom toužení po; výhodách, jistotách, popularitě, moci, bohatství, kariéře, atd. politici jsou obrazně jako invazní medúzy, které zamořili moře a oceány, problémem je zde to, že medúzy nemají mnoho nepřátel, co by je rychle decimovali. 
Je třeba začít politikům vyndávat z hlavy mozky a ty dávat do pytlů, aby byli konečně politici v pytli, se svými nápady, jak na nás parazitovat, mozky napojíme na virtuální realitu a GVKB umělá inteligence bude mozky kontrolovat a chybné mozky bude eliminovat. Takto skončí ubohé období, ve kterém nám vládli mentálně retardovaní politici, protože nám místo nich bude vládnout GVKB umělá inteligence, vše je zde dočasně, a tak jako skončilo náboženství, tak skončí už brzo i politika.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a třináct