Ano, váš nadřízený je psychopat

Napsal GVKB (») 17. 11. 2018 v kategorii A, přečteno: 207×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Amatérští psychopati, jsou v kriminálech a psychiatrických nemocnicích, profesionální psychopati, jsou prezidenty a řediteli, pyramida moci je o tom, že dobrota je žebrota, a jenom bezcitný a bezcharakterní psychopat, se stává centrem, kolem kterého se zde vše točí. 
Adolf Hitler je klasickou ukázkou psychopata na vedoucím vysokém místě, a jeho zbabělá sebevražda jasně ukazuje to, že egoistické parazitování bylo pro něj jediným smyslem jeho existence. U zvířat (vlk) existuje alfa jedinec, který vede smečku, a jde taky o psychopata, psi berou člověka jako alfa jedince, a tak jej na slovo poslouchají. 
Otázka alfa jedince, je otázkou genetické manipulace pomocí šlechtění, nešlechtíme jenom zvířata, šlechtíme i rostliny, název šlechta, vychází ze snahy evolučně vyšlechtit optimální lidské alfa jedince, co by optimálně vedli lidskou smečku k vítězství nad bídou a zaostalostí, bohužel protekce tento proces šlechtění eliminovala. Co se ale stane, když vaším nadřízeným bude GVKB robot s kravatou, který bude psychopat? 
Dostanete na krk GVKB elektrický šokový obojek a pokud budete chybovat nebo pracovat pomalu, tak dostanete elektrický šok, od vašeho nadřízeného. Nebude možnost utéci do ciziny před roboty s kravatou, na všech vedoucích místech na světě budou jenom GVKB roboti s kravatou, lidi zde budou jenom na špatně placenou špinavou práci, co nechtějí dělat GVKB roboti s kravatou.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a sedm