Ano, ti co jsou nahoře nechtějí abys vyhrál

Napsal GVKB (») 26. 1. 2019 v kategorii A, přečteno: 124×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Dobrá rada je nad zlato, špatná rada je zadarmo, každý potřebuje dobré rady, ale chtěl by je zadarmo, dobrá rada má velikou hodnotu, a tak nemůže být logicky zadarmo. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je realita, dobrota je žebrota. Od narození do smrti jsme zahlcení špatnými radami, co jsou zadarmo a je nám z toho logicky špatně a máme blbou náladu, stali se z nás pesimisti, co už nevěří na dobré rady, co jsou nad zlato. Jaký je zásadní rozdíl mezi dobrou a špatnou radou? 
Dobrá rada nám umožní se mít dobře, vše je zde o tom, že ti co jsou nahoře, se mají dobře, a ti co jsou dole, se mají zle. Proč cizí lidé nám dávají zlé rady, díky kterým se máme zle? Problémem je konkurence, všude kde je možné získat něco hodnotného tam je i konkurence, život je hra podle pravidel a pravidla určují ti, co jsou nahoře egoisticky tak, aby se udrželi nahoře, co nejdéle to jde, je to pulzující evoluční proces, ve kterém je dobrota žebrota. 
Tyto přirozené životní principy, platí jak u lidí, tak i v přírodě mezi; rostlinami, zvířaty, mikroorganismy, viry, atd. za vším je rozhodnutí které může být správné nebo chybné, nechybují jenom jednici, chybují i národy a tak zde jsou krize a války, ve kterých zbytečně umírají miliony lidí. Civilizace je postavená na povrchním pokrytectví, a následkem je móda, která určuje co je správné a co je chybné, jednou je v módě láska a potom je v módě zase nenávist, móda se mění jako počasí. 
Klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve, o tom je parazitování těch co jsou nahoře, na těch co jsou dole, dobrota je přeci žebrota. Máme zde demokracii a můžeme si vybrat svobodně klíšťata, co nás budou dlouho ekonomicky vysávat, je naivní si myslet, že v politice jsou i politici, co nejsou klíšťata, co na nás chtějí parazitovat, nadbytek je zde díky nedostatku, dobytka je mnoho a plných koryt je málo a následkem jsou kariéristické závody, a je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, atd. 
Vždy je to hra, ve které ti co jsou nahoře, určují pravidla hry tak, aby měli moc, a bohatství co nejdéle to jde. Nevěřte na zázraky, co jsou v knihách nebo ve filmu, dospělost je v tom že poznáme co je pravda a co je lež, dítě má málo zkušeností, a tak nedokáže poznat rozdíl mezi pravdou a lží. Není zde Bůh ani Satan, není zde ráj ani peklo, to jsou jenom pohádky, je zde jenom hra podle pravidel, a smrt to je konec hry, ti co jsou nahoře nechtějí abys vyhrál, jejich zisk je zde založen na tom, že vždy prohraješ a tak budeš mít blbou náladu.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a třináct