Ano, špatné investice z lidí a národů dělají ubožáky

Napsal GVKB (») 3. 2. 2019 v kategorii A, přečteno: 162×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Soužení je zde díky toužení po tom co milujeme a potřebujeme, aby se nám zde dobře žilo. Spatříme, že ten druhý má to co my nemáme, a tak po tom začneme toužit a snažíme se to získat. Když ale konečně získáme to, po čem jsme dlouho marně museli toužit, začneme toužit po něčem jiném, naše toužení je zde díky našemu egoistickému individualismu, který se snaží o to, abychom se zde měli dobře. Stroj, který je mrtvý a tak nemá inteligenci, po ničem netouží a tak se ani ničím nesouží, často je zde snaha inteligenci ošidit nějakou náhražkou, a tak třeba konzumujeme drogy, nebo se díváme na televizi a internet. 
Když nemůžeme mít originál, musí nám stačit nějaká náhražka, když nemůžeme mít živé zvíře, tak si koupíme aspoň plyšovou hračku, kterou můžeme hladit. Když nemůžeme mít v ekonomickém a mocenském centru naší společnosti moudré jedince, spokojíme s hloupými politiky, co lžou a kradou, neustále slevujeme ze svých nároků a následkem je to, že náš život nemá žádnou hodnotu, protože i z nás se pomalu a jistě stává jenom ubohá náhražka, šťastné bytosti. Když nemůžeme mít z ekonomických důvodů kvalitní stránku na internetu, spokojíme se s ubohou náhražkou, kdy se zaregistrujeme na sociálním systému, který nám poskytne možnost mít zde svoje malé ubohé virtuální království, které musí respektovat otravnou reklamu toho, kdo nám umožnil se tam milostivě zaregistrovat. 
Já ti pomohu, ale co ty mi za to dáš, o tom je náš konzumní svět, ten kdo nic nemá, tomu zde nikdo ani nepomůže a každému je jedno, že nějaký ubožák si vezme násilně život, protože mu nikdo nepomohl. Stačí si pustit televizi, nebo se podívat na internet, abychom si rychle uvědomili, jak náš svět funguje a že se zde každý mnoho souží, protože po něčem, co je mu mnoho vzdálené, touží. Nejhranější hry, jsou bohužel hry, ve kterých je mnoho násilí, kdy nám tyto hry umožňují to, co bychom chtěli zde druhým škodolibě konat, ale sociální systém nám to neumožňuje a tak se spokojíme s elektronickou hrou. 
V minulosti musela armáda vojákům přeprogramovat násilně myšlení, aby se nebáli zabíjet, dneska už to není potřeba, protože se vojáci těší na to, až budou moci konečně bezcitně zabíjet ve válce nepřátele. Ten kdo hledá nějakou ideální cestu k tomu, aby už nebyl jenom duševním ubožákem, ji může nalézt jenom v mojí meditaci, kterou jsem pro vás rád stvořil. Díky bohu, se smát všemu mohu, tak to je, že vše mi k smíchu je. Samotná meditace nestačí, protože vás jenom na krátkou dobu dobře naladí, je třeba jít dále, nechtějte změnit svět a cizí lidi chtějte změnit sebe, jak si to uděláte takové to i budete mít, základem všeho je pochopit do čeho investovat čas a peníze, špatné investice z lidí a národů dělají ubožáky.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a pět