Ano, smrt nepotřebuje mediální reklamu

Napsal GVKB (») 20. 11. 2019 v kategorii A, přečteno: 118×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Současný svět to je veliká psychiatrická nemocnice, každý je dneska do něčeho blázen, nikdo už není psychicky zdraví, podobné je to ale i s naším tělesným zdravím, kde je příčina toho že jsme tolik nemocní? 
Příčinou je to že konzumní civilizace neprospívá našemu zdraví protože je zde; špína, smrad, hluk, spěch, násilí, lež, nenávist, pokrytectví, umělá hnojiva, nekvalitní potraviny, přelidnění, degenerace, bída, nezaměstnanost, příživnictví, drogy, prostituce, mafie, multikulturalismus, vandalismus, extremismus, atd. v honbě za penězi a kariérou jsme stvořili vadný systém, ve kterém stačí málo a jsme v nemocnici nebo rovnou v krematoriu. 
Samozřejmě nikdo za nic nemůže, každý si jenom plní svoje povinnosti a informační média mlčí jako hrob o tom, v jaké realitě lidi žijí, je to bohužel velmi nepopulární téma, které nepřináší velikou mediální sledovanost. Pokud by nás pozorovala vyspělá mimozemská civilizace, tak by lidi považovala za invazní psychiky nemocný druh který už brzo sám sebe globálně jistě nějak eliminuje.
Házíme atomové bomby na města, stavíme koncentráky kde v plynových komorách po milionech vraždíme civilisty, ničíme ekonomiky a psychicky lidi pomocí; inflace, daní, cla, poplatků, regulací, zákonů, předpisů, politiky, náboženství, reklamy, školství, atd. neoblíbenější počítačové hry jsou plné násilí kdy v umělém světě máme možnost zabíjet beztrestně, stejně tak jsou velmi populární i porno stránky.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a třináct